iDisplay Video Blog

Profesyonel ses ve dijital görüntüleme sistemleri dünyası bilgilerini iDisplay Video Blog’dan izleyebilirsiniz.

iDisplay’in Faaliyet Alanları Nelerdir?

Profesyonel görüntüleme sistemleri konusunda çözüm üreten bir firma olan iDisplay, kurumun ihtiyacına yönelik olarak en doğru çözümleri en doğru şekilde sunmaktadır.

iDisplay’in müşterilerine sağladığı avantajlar

iDisplay, müşterilerinin dijital dönüşüm ihtiyacı noktasında anahtar teslim, başarılı ve hızlı projeler sunmaktadır.

iDisplay kimdir Faaliyet alanları ve sunduğu çözümler nelerdir

iDisplay, özel tasarımlı bilgilendirme, yönlendirme ve sunum çözümleriyle, uzmanlık gerektiren görüntüleme teknolojileri alanında profesyonel çözümler sunmaktadır.

İÇERİK KATEGORİLERİ

Videolar

Kurumsal Videolar

iDisplay, her türlü kurum ve organizasyonun iletişim çalışmalarının daha verimli yürümesini sağlayacak dijital çözümleri, en son teknolojiyi kullanarak üreten bir yapıdır. Her türlü ihtiyaca göre farklı çözümler yaratan, ayrıca bu çözümleri tedarik edip projelendirerek kurulumunu da yapan bir şirkettir.

Videolar

Digital Signage ile İlgili Videolar

Digital Signage, çeşitli görüntüleme sistemleri ve yazılım çözümleri ile resim, video, grafik içeriklerinin yanında haber, kayan yazı, hava durumu, trafik ve yol bilgisi, para bilgisi gibi birçok dinamik verinin bir sistem üzerinden gösterilmesi prensibi ile çalışmaktadır.

Videolar

Video Wall ile İlgili Videolar

Video Wall, birden fazla endüstriyel ekranın bir araya gelmesiyle oluşturulan çoklu ekran bütünüdür.

Video Wall, kullanım alanı ve amacı açısından kullanıcılara sınırsız imkan sunmaktadır. Bu sebeple, geniş kitlelere hitap etmek istenen birçok alanda tercih edilmektedir.

Videolar

İnteraktif Ekranlar ile İlgili Videolar

İnteraktif Ekranlar, hedef kitle ile birebir iletişime olanak sağlayan ve kullanıcı deneyimine dayanan dokunmatik teknolojisinin ekran ölçüsünden bağımsız tekli veya çoklu ekran sistemlerine uygulanmasıyla üretilen profesyonel görüntüleme çözümleridir. Son kullanıcıya bir parmak dokunuşuyla istenen bilgiyi sunması, böylece aracısız ve etkin iletişim kurulması sayesinde, bilgiye erişimde büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Videolar

Sektörel Videolar

Kendi sektörümüzde öncülük eden ve takip edilen bir firmayız. Bilgi birikimimizi, sektörün ihtiyaçlarını, görüşmelerimizi paylaşmaktan keyif alıyoruz. Ürün ve hizmet kalitemizle rakiplerimizden ayrışıyoruz. Müşteri memnuniyeti iDisplay olarak birinci önceliğimiz. Satış esnasında olduğu kadar satış sonrasında da müşterilerimizin yanındayız.

BİLGİ FORMU
HEMEN ARAYIN