İNTERAKTİF EKRANLAR

Dokunmatik ekranlar

İNTERAKTİF EKRAN NEDİR?

İnteraktif Ekranlar, kullanıcı deneyimine imkan sağlayan dokunma teknolojisinin tekli veya çoklu ekran sistemlerine uygulanmasıyla üretilen görüntüleme çözümleridir.

Bilgiye hızlı ve kolay bir şekilde erişim imkanı sağlar. Ekranlar, yatay veya dikey olarak konumlandırılabilir.

Aşağıdaki kullanım alanlarında tercih edilmektedir.

  • Akıllı Tahta olarak;
  • Toplantı Odaları
  • Konferans Salonları
  • Eğitim Sınıfları

Bilgilendirme ve Yönlendirme Ekranı olarak;

  • Alışveriş Merkezleri
  • Mağazalar
  • Müzeler
  • Sinema Salonları
İnteraktif Ekranlar
İnteraktif Ekranlar

NEDEN İNTERAKTİF EKRAN?

Aynı anda farklı içeriklere birden fazla dokunma ile ulaşılabilmesine imkan verir. Böylelikle kullanıcı, harf tuşlarıyla kelime araması yapabilir veya yön tuşlarıyla aşağı-yukarı, ileri-geri giderek ihtiyaç duyduğu bilgiye herhangi bir görevliye ihtiyaç duymadan ekrandaki yönergelerle ulaşabilir.

WayFinding diye de bilinen özellikle AVM’lerde karşılaşılan kullanıcının “Neredeyim?, Nasıl giderim?” sorularına cevap bulabildiği uygulamalar intraktif ekran çözümleridir. Bu ekranlar aynı zamanda dijital öneri, şikayet veya anket ekranı olarak da kullanılabilir.

RAKAMLARLA IDISPLAY

1
Aktif Ekran Sayısı
1
Tamamalanan Proje
1
Faaliyet Gösterdiği Ülke Sayısı
1
Müşteri Memnuniyeti

NEDEN IDISPLAY ?

Kaliteli Hizmet

Satış öncesi ve satış sonrası süreçlerde profesyonel ve deneyimli bir ekip ile olumlu müşteri deneyimleri yaratılır.

Müşteri Memnuniyeti

Türkiye’de faaliyet gösteren prestijli global ve yerel kurumsal firmalara standartlar dahilinde çözüm ve hizmetler sunulur.

Güncel Teknoloji

Sektördeki gelişmeler ve üreticilerin yeni ürün, çözüm ve teknolojileri yakından takip edildiği için müşteri ihtiyaçlarında güncel teknolojiler kullanılır.

Uzman Ekip

Sektörde uzun yıllardır çalışmakta olan, kendi alanında uzman ve deneyimli ekibi ile müşterilere satış öncesi ve satış sonrası süreçlerde profesyonel çözüm ve hizmetler sunulur.

Proje Yönetimi

Danışmanlık ile başlayan süreç, müşteri ihtiyaçlarının analizi ile ürün ve çözüm geliştirilmesi için Ar-Ge desteği, Sistem Kurulumu, Teknik Eğitim, İçerik Yönetimi ve Teknik Destek ile projenin başından itibaren başarı ile yönetilir.

Tek Kontakt

Deneyimli ekibi, sektör tecrübesi ve güçlü iş ortakları ilişkileriyle geniş bir çözüm ekosistemi sağlanır. Böylece farklı ürün ve çözüm ihtiyaçları noktasında tek kontakt olarak yer alınır ve 3. parti firmalarla ilişkiler yönetilir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

MÜŞTERİ DENEYİMLERİ

iDisplay 2023 Kataloğu

Ürün ve çözümlerimiz için kataloğumuzu indirebilirsiniz

BİLGİ FORMU
HEMEN ARAYIN