KURUMSAL VİDEOLAR

iDisplay kimdir Faaliyet alanları ve sunduğu çözümler nelerdir

iDisplay, özel tasarımlı bilgilendirme, yönlendirme ve sunum çözümleriyle, uzmanlık gerektiren görüntüleme teknolojileri alanında profesyonel çözümler sunmaktadır.

iDisplay’in başarısının sırrı nedir?

İşimize bağlılığımız ve müşterilerimize fayda sağlamak için ekipçe çaba sarf etmemiz bizi başarıya götüren en büyük etmendir.

iDisplay’in Faaliyet Alanları Nelerdir?

Profesyonel görüntüleme sistemleri konusunda çözüm üreten bir firma olan iDisplay, kurumun ihtiyacına yönelik olarak en doğru çözümleri en doğru şekilde sunmaktadır.

iDisplay’in farklılaştığı noktalar nelerdir?

Harici playerlar yerine, iDisplay tarafından geliştirilen lisanslı bir yazılım ile birlikte dahili playerlar kullanılmaktadır. Az sayıda bileşen ile sorunsuz çözümler sunulmaktadır.

iDisplay’in ürettiği çözümler nelerdir?

iDisplay’in ürettiği çözümler, zincir mağazalar, kamu, finans kurum ve kuruluşlarında ağırlıklı olmak üzere hemen hemen tüm sektörde yer almaktadır.

Mecra ekran yayıncılığı hizmeti veriyor musunuz?

iDisplay olarak kurduğumuz ekranların yönetim alanında da desteğimiz mevcuttur. Müşterilerimize A’dan Z’ye çeşitli çözümler sunabiliyoruz.

iDisplay’in müşterilerine sağladığı avantajlar

iDisplay, müşterilerinin dijital dönüşüm ihtiyacı noktasında anahtar teslim, başarılı ve hızlı projeler sunmaktadır.

iDisplay Kurumlara Nasıl Bir Müşteri Deneyimi Sunuyor?

Müşterilerimizin isteklerine uygun olarak hazırladığımız projelere öncelikle çeşitli testler uygulanır. Müşterilerimizin onayını aldıktan sonra çalışmamız teslim edilir.

Bir gün yine ofisteyiz.. #mannequinchallange

iDisplay ekibinin ofiste keyifli anları

BİLGİ FORMU
HEMEN ARAYIN