iDisplay Hakkında

iDisplay, her türlü kurum ve organizasyonun iletişim çalışmalarının daha verimli yürümesini sağlayacak dijital çözümleri, en son teknolojiyi kullanarak üreten bir yapıdır. Her türlü ihtiyaca göre farklı çözümler yaratan, ayrıca bu çözümleri tedarik edip projelendirerek kurulumunu da yapan bir şirkettir.

iDisplay, 2012 yılında bağımsız bir anonim şirket olarak faaliyetlerine başlamıştır. Kendi markası iSpot ile özel tasarımlı bilgilendirme, yönlendirme ve sunum çözümleriyle, uzmanlık gerektiren görüntüleme teknolojileri alanında profesyonel çözümler sunmaktadır.

iDisplay, Dünya genelinde başta Türkiye olmak üzere K.K.T.C., Türkmenistan, Irak, Azerbaycan, Almanya, İspanya, Fransa, Rusya, Ukrayna, Belarus, Makedonya, Fas ve Kazakistan gibi ülkelerde de hizmet vermektedir. 2017 yılı ile birlikte Cezayir ve Suudi Arabistan’daki prestijli projelerdede sistem kurulum hizmeti verilmeye başlanmıştır.

Neler Yapıyoruz?

Teknik ekip ve mühendisler gözetiminde üretilerek kurulumu yapılan dijital bilgi ekranları, bilgilendirme, yönlendirme, güvenlik, duyuru ve reklama yönelik kullanımlarıyla çeşitli alanlarda hizmet vermektedir:

Perakende Sektörü: Alışveriş merkezleri bilgilendirme ve yönlendirme çözümleri

Finans Sektörü & Bankalar: Müşteri ve personelle en doğru iletişim çözümleri

Sağlık Sektörü: Hasta ve personele yönelik duyuru ve bilgilendirme çözümleri

Eğitim Sektörü: Öğrenci ve eğitimciler arasında kolay iletişim çözümleri

Gayrimenkul ve Tekstil Sektörü: Müşterilere profesyonel sunum ve bilgilendirme çözümleri

Eğlence & Hizmet & Konaklama Sektörü: Geniş kitlelere daha kolay ve hızlı ulaşma çözümleri

Ulaşım Sektörü: Yolcu ve personele yönelik duyuru, tanıtım ve sefer saatleri bilgilendirmeleri

Yukarıdaki sektörlere ek olarak, kurum içi etkin iletişim, gözlem ve güvenlik önlemleri için Telekomünikasyon, Enerji, Otomotiv, Savunma ve Güvenlik sektörleri de faaliyet alanlarımız arasında sayılabilir.