VİDEO KONFERANS ÇÖZÜMLERİ

Mesafeler işinizi engellemesin…

VİDEO KONFERANS SİSTEMİ NEDİR?

Video Konferans, farklı lokasyonlarda bulunan kişilerin sesli ve görüntülü olarak aynı iletişim sistemi üzerinden eş zamanlı görüşebilmesini sağlayan sistemdir. Bu sistemler sayesinde fiziksel olarak bir araya gelmeden toplantılarınızı yapabilir, dokümanlarınız paylaşabilir ve canlı bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Kamera , mikrofon, hoparlör ve ekrandan oluşan donanım cihazları üzerinden, uygun bir video konferans yazılımı ile görüşmeler gerçekleştirilir. İhtiyaçlar doğrultusunda seçilecek cihazlar ve güçlü internet altyapısı görüşmelerin kalitesinde önemli rol oynamaktadır.

Video Konferans Çözümleri
Neden

NEDEN VİDEO KONFERANS SİSTEMİ?

Günümüz dünyasında birim zamanda daha çok iş yapabilme isteği, daha fazla iletişimde bulunma ihtiyacını da beraberinde getirmiştir. Artan görüşme ve toplantılara gitmek için harcanan zaman, efor ve stres, verimliliği azaltırken çalışan performansını da düşürmektedir. Seyahatler şirketler için önemli masraf kalemleridir.Video konferans sistemleri bu dezavantajları ortadan kaldırır.

Gelişen teknolojinin sağladığı stabil bağlantı imkanları, sistemin kullanım kolaylığı, farklı cihazlar üzerinden her an bağlantı kurabilme olanakları, zamandan tasarruf sağlaması yanında masrafları azaltması iş dünyasında, eğitim ve sosyal alanda tercih edilmesini sağlamıştır.

İŞ ORTAKLARIMIZ

NEDEN IDISPLAY ?

Kaliteli Hizmet

Satış öncesi ve satış sonrası süreçlerde profesyonel ve deneyimli bir ekip ile olumlu müşteri deneyimleri yaratılır.

Müşteri Memnuniyeti

Türkiye’de faaliyet gösteren prestijli global ve yerel kurumsal firmalara standartlar dahilinde çözüm ve hizmetler sunulur.

Güncel Teknoloji

Sektördeki gelişmeler ve üreticilerin yeni ürün, çözüm ve teknolojileri yakından takip edildiği için müşteri ihtiyaçlarında güncel teknolojiler kullanılır.

Uzman Ekip

Sektörde uzun yıllardır çalışmakta olan, kendi alanında uzman ve deneyimli ekibi ile müşterilere satış öncesi ve satış sonrası süreçlerde profesyonel çözüm ve hizmetler sunulur.

Proje Yönetimi

Danışmanlık ile başlayan süreç, müşteri ihtiyaçlarının analizi ile ürün ve çözüm geliştirilmesi için Ar-Ge desteği, Sistem Kurulumu, Teknik Eğitim, İçerik Yönetimi ve Teknik Destek ile projenin başından itibaren başarı ile yönetilir.

Tek Kontakt

Deneyimli ekibi, sektör tecrübesi ve güçlü iş ortakları ilişkileriyle geniş bir çözüm ekosistemi sağlanır. Böylece farklı ürün ve çözüm ihtiyaçları noktasında tek kontakt olarak yer alınır ve 3. parti firmalarla ilişkiler yönetilir.

RAKAMLARLA IDISPLAY

1
Aktif Ekran Sayısı
1
Tamamalanan Proje
1
Faaliyet Gösterdiği Ülke Sayısı
1
Müşteri Memnuniyeti

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

MÜŞTERİ DENEYİMLERİ

iDisplay 2023 Kataloğu

Ürün ve çözümlerimiz için kataloğumuzu indirebilirsiniz

BİLGİ FORMU
HEMEN ARAYIN