ISO 9001 Kalite Politikamız

IsoIDISPLAY GÖRÜNTÜLEME TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ olarak; en üst kalite seviyesinde çalışmalarımızı gerçekleştirirken, çalışmalarımızın tüm aşamalarında aşağıda belirtilen çalışma ilkelerine uyacağımızı taahhüt ederiz.

KALİTE

Faaliyet gösterdiğimiz yazılım sektöründe, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutarak,hizmetlerimizi zamanında sunarak, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak. Toplam kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem şartlarının gerekliliklerini yerine getirmek.

YASAL ŞARTLARA UYUM

Tüm kanuni yükümlülüklere uygun olarak hareket etmek. “Gönüllülük” esasından hareketle, Kanuni yükümlülükler ve standartların ötesinde bir mükemmellikte çalışmak.

EĞİTİM VE BİLİNÇLENDİRME

Planlı ve ihtiyaca bağlı plansız eğitimlerle müşteri beklentilerine duyarlı, saygılı, yenilikçi insan kaynağını oluşturmak suretiyle sistemlerimizin etkinliğini arttırmak.

SÜREKLİ GELİŞME VE İYİLEŞTİRME

Üst yönetimin katkıları ve tüm çalışanların katılımıyla uygulamakta olduğumuz yönetim sistemlerinin şartlarına uymak ve sistemlerin performansını / etkinliğini sürekli geliştirmek.

BİLGİ FORMU
HEMEN ARAYIN