DIGITAL SIGNAGE İLE İLGİLİ VİDEOLAR

Digital Signage’ın kurulum süreçleri nasıl işliyor?

3 aşamadan oluşmaktadır. Bu aşamalar ise; donanım(endüstriyel ekran) , player(pc, dvd player, android box) ve yazılımdır

Digital Signage ve merkezi yönetim mümkün mü?

Digital Signage ile cihazların lokasyon bağımsız biçimde network üzerinden uzaktan yönetimi mümkün olmaktadır. Tek noktadan farklı lokasyonları yönetebilirsiniz.

Digital Signage ve montaj işlemi

Harici bir playera ihtiyaç duyulmadığından oldukça kolaydır. Ekranı kutusundan çıkartıp monte ettikten sonra fişe takıp çalıştırmak yeterlidir.

Digital Signage’ın sağladığı avantajlar nelerdir?

Digital signage, zaman ve maliyet tasarrufu konusunda oldukça etkin bir sistemdir. Tek merkezden farklı noktalara istenilen içerikleri online gönderme imkanı sunmaktadır.

Digital Signage kullanım alanları nelerdir?

İçeriği ve yönetimi kullanıcı kontrolünde olan kapalı devre yayın sistemidir. Farklı içerikleri tek bir ekrandan kendi özel tasarımı ile yayınlama imkanı vermektedir.

Digital Singage firmalar için neden gereklidir?

Klasik yöntemlerle oluşturulan basılı afişler yerine dijital platformda paylaşımların yapılması kurumsal iletişimin daha etkin sonuç vermesine olanak sağlamaktadır.

Digital Signage ve içerik kullanımı

Digital signage’da resim, video, hava durumu gibi çeşitli içerikler kullanılabilir. Ortak kullanım alanlarında ise bilgilendirme, tanıtım, menü gösterimi gibi içerikler tercih edilebilir.

PlatPlay Digital Signage nedir? Özellikleri nelerdir?

PlatPlay, digital signage sistemleri için geliştirilmiş yazılım çözümüdür. İstediğinize ve ihtiyaçlarınıza göre geliştirilebilen çok fonksiyonel ve kullanışlı bir çözümdür.

EventBoard nedir? Nerelerde kullanılabilir?

EventBoard, ortak kullanım alanlarındaki odaların isimlerini, bu odalarda yapılacak olan etkinlik, uygulama ve programları duyurma amacıyla kullanılan bir yönlendirme ve bilgilendirme çözümüdür.

EventBoard kullanım alanları nelerdir?

EventBoard başta sağlık sektörü, kurumsal ofis binaları olmak üzere toplantı yönetimi, yönlendirme bilgilendirme amaçları ile oldukça geniş bir yelpazede kullanılmaktadır. Kolay bir entegrasyon sistemi vardır.

Kurumlar neden EventBoard tercih etmeli?

EventBoard zaman ekonomisi sağlaması, işleyişi ve insan trafiğini düzenlemesi bakımından kullanıcılarına kolaylık sağlamaktadır. Kullanım amacına bağlı olarak birçok açıdan oldukça avantajlıdır.

Digital Kiosk nedir? Nerelerde kullanılır?

Digital Kiosk, yatay veya dikey olarak tasarlanan özel kabinlerin içine endüstriyel ekranların konumlandırılmasıyla üretilen yönlendirme ve bilgilendirme çözümüdür.

Yönlendirme bilgilendirme ekranları nerelerde, hangi amaçlarla kullanılır?

Yönlendirme ve Bilgilendirme Ekranları; havalimanları, AVM’ler, hastaneler gibi insan trafiğinin yoğun olduğu ortak kullanım alanlarında, tanıtım, yönlendirme ve duyuruları iletme amaçları ile kullanılmaktadır.

Hareketli ekran nedir? Nerelerde kullanılır?

Hareketli ekranlar, ortak konu etrafında bir araya gelen kullanıcıların etkin iletişim kurmalarını amaçlayan bir toplantı odası çözümüdür.

Hareketli ekranların kurumlara sağladığı avantajlar nelerdir?

Hareketli ekranlar etkili sunum ve prestijli bir görünüm sağlayarak kurumlara hem görsel hem fonksiyonel açıdan birçok avantaj sağlamaktadır.

Profesyonel ekran nedir?

Uzun süreli kullanıma uygun olan, uzaktan kontrol fonksiyonu sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan, yüksek görüntü kalitesine sahip, toz ve sıcaklık gibi çevresel etkenlerden etkilenmeyen, kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak ekranlardır.

Profesyonel ekranları kimler tercih etmelidir?

Profesyonel ekranları kurumsal kullanım amacıyla yatırım yapan şirketler tercih etmektedir. Çoklu lokasyon ile hizmet veren şirketler merkezi yönetime ihtiyaç duydukları noktada projelerde profesyonel ekranlar kullanmaktadır

Profesyonel ekranların kullanıcılara sağladığı avantajlar nelerdir?

Çok amaçlı kullanım olanağı sayesinde maliyet avantajı ve zaman tasarrufu sağlar. Uzaktan erişim ve merkezi yönetim özelliği ile operasyonel işlemleri kolaylaştırır ve verimliliği arttırır.

Profesyonel ekranların afişlere göre avantajları nelerdir?

Posterlerin asılması ve kaldırılması son derece zor iken iDisplay profesyonel ekran çözümlerinde yer alan içeriklerinizin güncellenmesi saniyeler almaktadır.

Kurumsal ekranların kullanım alanları nerelerdir?

Kurumsal ekranlar sektör bazında kullanım alanlarına göre farklılık gösterse de AVM’ler için yön bulma, kurumsal firmalar için marka iletişimi, sinemalar için vizyon takibi ve yer gösterme, restoranlar için dijital menü gibi kullanım alanlarına sahiptir.

Kullanıcılar içerikleri belirleyebiliyor mu?

İçerik konusunda herhangi bir kısıtlama olmaksızın kurum veya kuruluş ekranlarda yayın yapabilmektedir. Bunların başında, resim, video, kurumsal iletişim departmanı tarafından iletilen her türlü metin, tanıtım filmleri ve anlık data bilgileri gibi içerikleri yayınlanabilmektedir.

Digital Signage Yazılımının Önemi

Digital Signage sistemlerinde hedef kitleye ulaştırılmak istenen mesajlar Digital Signage yazılımları tarafından sağlanmaktadır.

Digital Kiosk Kullanımı

Digital Kioskların başarılı olmasındaki en önemli faktör, doğru lokasyona konumlandırılmalarıdır.

Digital Signage kullanımı ve maliyet ilişkisi

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte dijital ekranların yatırım maliyetleri de daha uygun seviyelere gelmektedir.

Düzenli içerik güncellenmesinin önemi

Uzun süre güncellenmeyen içerikler artık görülmemeye başlamakta ve potansiyel müşterilerinizin markanıza karşı ilgisini kaybetmesine sebep olmaktadır.

Dijital ekranlar nasıl konumlandırılmalıdır?

Gerek müşterilerinize gerek çalışanlarınıza ulaştırmak istediğiniz mesaj için dijital ekranların konumu çok önemlidir.

Digital signage ve etkili sosyal medya

Müşterileriniz ile daha fazla iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarınızı dijital ekranlarınız ile birleştirebilir markanız ile müşterileriniz arasında daha sıkı bir bağ kurabilirsiniz.

Digital Signage’ın etkili kullanımı

Tek merkezden yönetimi ve mesajınızın direkt müşterilerinize ulaştırmadaki başarısı Digital Signage sistemlerinin en güçlü yanıdır.

Digital Signage acil durumlarda nasıl kullanılır?

Acil durumlar için hazırladığınız eylem planlarını dijital ekranlar sayesinde sesli ve görüntülü olarak yayınlayabilir daha kolay bir tahliye süreci sağlayabilirsiniz.

Digital signage ile nasıl maliyet tasarrufu sağlanır?

Operasyonel ve çalışan maliyetlerini azaltan digital signage sistemleri, aynı zamanda tek merkezden kontrolü büyük avantajlar sağlar.

BİLGİ FORMU
HEMEN ARAYIN