OTEL TV ÇÖZÜMLERİ

Hoş Geldiniz

OTEL TV NEDİR ?

Otel TV, Daha çok otel, hastane gibi yataklı hizmet veren yerlerin misafir veya hastalarına sunduğu, yönetilebilir TV yayın ve bilgi yayın sistemidir.

Evlerde kullanılan tüketici sınıfı TV lerden en önemli farkı, network veya anten kablosu üzerinden TV lerin uzaktan yönetilebilir olmasıdır.

Nedenoteltv

NEDEN OTEL TV?

Kişiye özel “Hoş Geldin“ ekranı ile açılan bu çözümler, TV menüsünde Otel veya Hastane içinde duyuru, bilgilendirme, tanıtım gibi diğer özel hazırlanmış içeriklerin paylaşılmasına imkan tanır.

Böylelikle Otel veya Hastane yönetimi, misafirlerine TV yayını izletmenin yanında, kişiye özel “Hoş Geldiniz” ya da “Geçmiş Olsun” mesajlarını iletebilir ve diğer özel hazırlanmış içeriklerini paylaşabilir.

Ayrıca, yönetim tarafından TV üzerinde ses üst limit, kanal frekansları arama engelleme, renk ışık gibi diğer ayarların değerlerini değiştirememe gibi bir takım kısıtlamalar yapabilir.

SAMSUNG OTEL TV

Samsung Otel TV ile 4K UHD mükemmel görüntü kalitesinin yanı sıra her türlü iç mekanı tamamlayan ince tasarımı sayesinde yerden de tasarruf etmenizi sağlar. Otel TV ekranlarınızın merkezi olarak yönetilmesine olanak sağlayan Samsung Otel TV ile aynı zamanda konuklarınız için kişiselleştirilebilen içerikler yayınlayarak, duyuru ve promosyonlarınızı misafirlerinizin kolayca ulaşabilmesini sağlar.

Samsung Oteltv

NEDEN IDISPLAY ?

Kaliteli Hizmet

Satış öncesi ve satış sonrası süreçlerde profesyonel ve deneyimli bir ekip ile olumlu müşteri deneyimleri yaratılır.

Müşteri Memnuniyeti

Türkiye’de faaliyet gösteren prestijli global ve yerel kurumsal firmalara standartlar dahilinde çözüm ve hizmetler sunulur.

Güncel Teknoloji

Sektördeki gelişmeler ve üreticilerin yeni ürün, çözüm ve teknolojileri yakından takip edildiği için müşteri ihtiyaçlarında güncel teknolojiler kullanılır.

Uzman Ekip

Sektörde uzun yıllardır çalışmakta olan, kendi alanında uzman ve deneyimli ekibi ile müşterilere satış öncesi ve satış sonrası süreçlerde profesyonel çözüm ve hizmetler sunulur.

Proje Yönetimi

Danışmanlık ile başlayan süreç, müşteri ihtiyaçlarının analizi ile ürün ve çözüm geliştirilmesi için Ar-Ge desteği, Sistem Kurulumu, Teknik Eğitim, İçerik Yönetimi ve Teknik Destek ile projenin başından itibaren başarı ile yönetilir.

Tek Kontakt

Deneyimli ekibi, sektör tecrübesi ve güçlü iş ortakları ilişkileriyle geniş bir çözüm ekosistemi sağlanır. Böylece farklı ürün ve çözüm ihtiyaçları noktasında tek kontakt olarak yer alınır ve 3. parti firmalarla ilişkiler yönetilir.

RAKAMLARLA IDISPLAY

1
Aktif Ekran Sayısı
1
Tamamalanan Proje
1
Faaliyet Gösterdiği Ülke Sayısı
1
Müşteri Memnuniyeti

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

MÜŞTERİ DENEYİMLERİ

iDisplay 2023 Kataloğu

Ürün ve çözümlerimiz için kataloğumuzu indirebilirsiniz

BİLGİ FORMU
HEMEN ARAYIN