ISPOT

Standart ürün ve çözümlerin yeterli olmadığı zamanlarda siz isteyin biz tasarlayıp üretelim

İç Mekan Kiosk

Dış Mekan Kiosk

İnteraktif Kiosk

iSpot

iSpot Askı Aparatları

ISPOT NEDİR ?

iDisplay’in tescilli donanım markasıdır.Projenin gereklerine göre tasarlanıp özel olarak üretilen dijital bilgilendirme ekranları, dijital kiosklar, dijital totemler ve montaj şekli ve ekranın fiziksel ebadına göre özel imalatı yapılan ekran montaj aparatları iSpot çözümleridir.

NEDEN ISPOT ?

Projede özel tasarım bir ekran, kasalama ya da kurulum çözümü isteniyorsa standart çözümler yerine iSpot çözümleri tercih edilmelidir. Ekranların yerleştirileceği özel kasada müşterinin tercih edeceği kurumsal renk ve logo kullanımı yapılabilir. Kurulum yeri ve kullanım amacına göre ekran farklı kasa tiplerine yerleştirilebilir ve kurulum için özel üretilecek askı aparatları kullanılarak projeye yönelik çözümler sağlanmış olur.

NEDEN IDISPLAY ?

Kaliteli Hizmet

Satış öncesi ve satış sonrası süreçlerde profesyonel ve deneyimli bir ekip ile olumlu müşteri deneyimleri yaratılır.

Müşteri Memnuniyeti

Türkiye’de faaliyet gösteren prestijli global ve yerel kurumsal firmalara standartlar dahilinde çözüm ve hizmetler sunulur.

Güncel Teknoloji

Sektördeki gelişmeler ve üreticilerin yeni ürün, çözüm ve teknolojileri yakından takip edildiği için müşteri ihtiyaçlarında güncel teknolojiler kullanılır.

Uzman Ekip

Sektörde uzun yıllardır çalışmakta olan, kendi alanında uzman ve deneyimli ekibi ile müşterilere satış öncesi ve satış sonrası süreçlerde profesyonel çözüm ve hizmetler sunulur.

Proje Yönetimi

Danışmanlık ile başlayan süreç, müşteri ihtiyaçlarının analizi ile ürün ve çözüm geliştirilmesi için Ar-Ge desteği, Sistem Kurulumu, Teknik Eğitim, İçerik Yönetimi ve Teknik Destek ile projenin başından itibaren başarı ile yönetilir.

Tek Kontakt

Deneyimli ekibi, sektör tecrübesi ve güçlü iş ortakları ilişkileriyle geniş bir çözüm ekosistemi sağlanır. Böylece farklı ürün ve çözüm ihtiyaçları noktasında tek kontakt olarak yer alınır ve 3. parti firmalarla ilişkiler yönetilir.

RAKAMLARLA IDISPLAY

1
Aktif Ekran Sayısı
1
Tamamalanan Proje
1
Faaliyet Gösterdiği Ülke Sayısı
1
Müşteri Memnuniyeti

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

MÜŞTERİ DENEYİMLERİ

iDisplay 2023 Kataloğu

Ürün ve çözümlerimiz için kataloğumuzu indirebilirsiniz

BİLGİ FORMU
HEMEN ARAYIN