İNTERAKTİF KİOSK

Siz isteyin biz tasarlayıp üretelim

İNTERAKTİF KİOSK

İç ve dış mekan kioskların ekranları, kullanım talebine bağlı olarak dokunmatik olabilir. Böylelikle kullanıcı, ekrandaki harf tuşlarıyla kelime araması yapabilir veya yön tuşlarıyla aşağı-yukarı, ileri-geri giderek ihtiyaç duyduğu bilgiye ulaşabilir.

WayFinding diye de bilinen özellikle AVM’lerde karşılaştığımız kullanıcının “Neredeyim?, Nasıl giderim?” sorularına cevap bulabildiği uygulamalar intraktif kiosk çözümleridir.
Dokunmatik kiosklar aynı zamanda dijital öneri, şikayet veya anket ekranı olarak da kullanılabilir.

Müzeler, Sinemalar ve Zincir Mağazalar interaktif kioskların kullanılabileceği yerler arasındadır.

NEDEN IDISPLAY ?

Kaliteli Hizmet

Satış öncesi ve satış sonrası süreçlerde profesyonel ve deneyimli bir ekip ile olumlu müşteri deneyimleri yaratılır.

Müşteri Memnuniyeti

Türkiye’de faaliyet gösteren prestijli global ve yerel kurumsal firmalara standartlar dahilinde çözüm ve hizmetler sunulur.

Güncel Teknoloji

Sektördeki gelişmeler ve üreticilerin yeni ürün, çözüm ve teknolojileri yakından takip edildiği için müşteri ihtiyaçlarında güncel teknolojiler kullanılır.

Uzman Ekip

Sektörde uzun yıllardır çalışmakta olan, kendi alanında uzman ve deneyimli ekibi ile müşterilere satış öncesi ve satış sonrası süreçlerde profesyonel çözüm ve hizmetler sunulur.

Proje Yönetimi

Danışmanlık ile başlayan süreç, müşteri ihtiyaçlarının analizi ile ürün ve çözüm geliştirilmesi için Ar-Ge desteği, Sistem Kurulumu, Teknik Eğitim, İçerik Yönetimi ve Teknik Destek ile projenin başından itibaren başarı ile yönetilir.

Tek Kontakt

Deneyimli ekibi, sektör tecrübesi ve güçlü iş ortakları ilişkileriyle geniş bir çözüm ekosistemi sağlanır. Böylece farklı ürün ve çözüm ihtiyaçları noktasında tek kontakt olarak yer alınır ve 3. parti firmalarla ilişkiler yönetilir.

RAKAMLARLA IDISPLAY

1
Aktif Ekran Sayısı
1
Tamamalanan Proje
1
Faaliyet Gösterdiği Ülke Sayısı
1
Müşteri Memnuniyeti

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

MÜŞTERİ DENEYİMLERİ

iDisplay 2023 Kataloğu

Ürün ve çözümlerimiz için kataloğumuzu indirebilirsiniz

BİLGİ FORMU
HEMEN ARAYIN