ISPOT

Standart ürün ve çözümlerin yeterli olmadığı zamanlarda siz isteyin biz tasarlayıp üretelim

iSpot Nedir?

iDisplay’in müşterilerine proje bazlı olarak kendi tescilli markasıyla ürettiği özel tasarım dijital bilgilendirme ekranı, dijital kiosk, dijital totem ve ekran montaj aparatları gibi özel imalat donanım ve hizmet çözümleridir.

Neden iSpot?

Projede özel tasarım bir ekran, kasalama ya da kurulum çözümü isteniyorsa standart çözümler yerine iSpot çözümleri tercih edilmelidir. Ekranların yerleştirileceği özel kasada müşterinin tercih edeceği kurumsal renk ve logo kullanımı yapılabilir. Kurulum yeri ve kullanım amacına göre ekran farklı kasa tiplerine yerleştirilebilir ve kurulum için özel üretilecek askı aparatları kullanılarak projeye yönelik çözümler sağlanmış olur.

iSpot Ürün ve Çözüm Çeşitleri;

İç Mekan Kiosk

7/24 çalışma prensipli endüstriyel monitörlerin, taşıyıcı ayaklı özel imalat bir kabin içerisinde yatay veya dikey formatta konumlandırılmasıyla üretilen, iç mekan ortamlarda kullanıma uygun bilgilendirme ve yönlendirme çözümleridir.

Mobil veya sabit ayakları sayesinde kullanım esnekliği sağlar. Kiosk kabinleri, talep doğrultusunda kurum logosu, alternatif renk ve malzeme seçenekleri ile tasarlanıp projeye özel üretilmektedir.

Dış Mekan Kiosk

7/24 çalışma prensipli, yüksek parlaklığa sahip endüstriyel monitörlerin, dört mevsim şartlarına uygun özel imalat bir kabin içerisinde, harici bir endüstriyel havalandırma sistemi konumlandırılmasıyla üretilen, dış mekan ortamlarda kullanıma uygun bilgilendirme ve yönlendirme çözümleridir.

Ekran önünde kullanılan ilave camlar ekranı dış etken ve darbelere karşı korumaktadır. Yere sabitlenen ayaklar, ürünü devrilmeye ve çalınmaya karşı korumaktadır.

Dış mekan kiosklarda kullanılan ekranlar çok yüksek parlaklığa sahip olduklarından, içerik görüntüleme performansları güneş ışığında bile oldukça iyidir.

İnteraktif Kiosk

İç ve dış mekan kioskların ekranları, kullanım talebine bağlı olarak dokunmatik olabilir. Böylelikle kullanıcı, ekrandaki harf tuşlarıyla kelime araması yapabilir veya yön tuşlarıyla aşağı-yukarı, ileri-geri giderek ihtiyaç duyduğu bilgiye ulaşabilir.

WayFinding diye de bilinen özellikle AVM’lerde karşılaştığımız kullanıcının “Neredeyim?, Nasıl giderim?” sorularına cevap bulabildiği uygulamalar intraktif kiosk çözümleridir.
Dokunmatik kiosklar aynı zamanda dijital öneri, şikayet veya anket ekranı olarak da kullanılabilir.

Müzeler, Sinemalar ve Zincir Mağazalar interaktif kioskların kullanılabileceği yerler arasındadır.

iSpot Askı Aparatları

Endüstriyel monitörlerin kurulum şekilleri müşteri talebi ve asılacak yerin fiziksel şartlarına göre değişebilmektedir. Duvara, tavana, yere basan bir ayağa, konstrüksiyona, bir koruma kasası içine veya ankastre gibi farklı montaj şekilleri mevcuttur.

Bazı durumlarda, standart seri imalat aparat yerine, montaj şekli ve ekranın fiziksel ebadına göre özel imalat aparatlar kullanılması gerekmektedir.

iSpot Askı Aparat Çeşitleri;

Duvar Askı Aparatı
Farklı ebatlardaki ekranların düz bir yüzeye kurulması için kullanılan askı aparatıdır.

Tavan Askı Aparatı
Tavana sabitlenen, tavandan aşağı doğru sarkıtma şeklinde ekran kurulması için kullanılan askı aparatıdır.

Videowall Sabit Askı Aparatı
Tüm ekranların bir düzlem ve sentede montajlanabilmesi için ayarlanabilir sıva üstü kullanıma uygun askı aparatlarıdır.

Videowall Push-Up Askı Aparatı
Özellikle ankastre montajlarda veya 3×3 ve üzeri büyük videowalllarda, ekranlara önden müdahale gerektiği durumlarda kullanımı tercih edilen askı aparatlarıdır.

Housing Case (Koruma Kasası)
Tekli ekranların yüzeye ankastre şekilde montajlanması istenildiği durumlarda veya halka açık noktalarda ekranları fiziksel darbelere karşı korumak için müşteri talebi ve kullanım şekline göre özel üretilen kasalardır.

BİLGİ FORMU
HEMEN ARAYIN