SAMSUNG OTEL TV

Konuklarınızı odalarınıza zarafet katacak Samsung Otel TV ile karşılayın.

SAMSUNG OTEL TV NEDİR?

Samsung OTEL TV konaklama sektöründe koridorlarda misafir odalarında kullanılan, konuklara özel kişiselleştirilmiş bilgilerin yanı sıra markaya ait reklam, tanıtım, duyuru vb. içeriklerinin gösteriminin yapmasını sağlayan bir TV çözümüdür. Samsung OTEL TV özelleştirilebilir birçok seçeneği ile konuk deneyimi, marka bilinci oluşturma, iletişim vb. amaçlara hizmet etmektedir.

Nedensamsungoteltv
Samsungoteltvnedir

SAMSUNG OTEL TV NEDİR?

Samsung Otel TV kullanım alanı sadece otellerle sınırlı değildir. Günümüzde hastaneler operasyon merkezleri estetik merkezleri gibi yataklı servis veren farklı kuruluşlarca da tercih edilmektedir.

Samsung Otel Tv’nin en önemli özelliklerinden biri kişiselleştirilebilir olmasıdır. Samsung Otel TV ile konuklarınız odalarında kendine ait bilgiler içeren karşılama içerikleri ya da yaptırmış olduğu işlemlere ait bilgiler gibi birçok özelleştirilmiş içerikleri ekranlarında kolayca görebilirler. Aynı zamanda eğlence kısmına yönelik oyun müzik film gibi de birçok çözüm içeren Samsung Otel TV ile misafirlerinizi memnun edebilirsiniz.

NEDEN IDISPLAY ?

Kaliteli Hizmet

Satış öncesi ve satış sonrası süreçlerde profesyonel ve deneyimli bir ekip ile olumlu müşteri deneyimleri yaratılır.

Müşteri Memnuniyeti

Türkiye’de faaliyet gösteren prestijli global ve yerel kurumsal firmalara standartlar dahilinde çözüm ve hizmetler sunulur.

Güncel Teknoloji

Sektördeki gelişmeler ve üreticilerin yeni ürün, çözüm ve teknolojileri yakından takip edildiği için müşteri ihtiyaçlarında güncel teknolojiler kullanılır.

Uzman Ekip

Sektörde uzun yıllardır çalışmakta olan, kendi alanında uzman ve deneyimli ekibi ile müşterilere satış öncesi ve satış sonrası süreçlerde profesyonel çözüm ve hizmetler sunulur.

Proje Yönetimi

Danışmanlık ile başlayan süreç, müşteri ihtiyaçlarının analizi ile ürün ve çözüm geliştirilmesi için Ar-Ge desteği, Sistem Kurulumu, Teknik Eğitim, İçerik Yönetimi ve Teknik Destek ile projenin başından itibaren başarı ile yönetilir.

Tek Kontakt

Deneyimli ekibi, sektör tecrübesi ve güçlü iş ortakları ilişkileriyle geniş bir çözüm ekosistemi sağlanır. Böylece farklı ürün ve çözüm ihtiyaçları noktasında tek kontakt olarak yer alınır ve 3. parti firmalarla ilişkiler yönetilir.

RAKAMLARLA IDISPLAY

1
Aktif Ekran Sayısı
1
Tamamalanan Proje
1
Faaliyet Gösterdiği Ülke Sayısı
1
Müşteri Memnuniyeti

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

MÜŞTERİ DENEYİMLERİ

iDisplay 2023 Kataloğu

Ürün ve çözümlerimiz için kataloğumuzu indirebilirsiniz

BİLGİ FORMU
HEMEN ARAYIN