Y Kuşağı Çalışanlarınızla Olan İletişiminizi Digital Signage ile Güçlendirin

Y Kuşağı Çalışanlarınızla Olan İletişiminizi Digital Signage ile Güçlendirin

Y jenerasyonu genellikle iyi eğitimli, girişken, özgüveni yüksek ve teknoloji meraklısı olarak tanımlanırlar. Hayatın birçok kesiminde karşılaştığınız kuşak çatışmaları iş dünyası için de geçerli. Eski kuşak yöneticiler, yeni nesli yönetmek ve motive etmekte sıkıntılar yaşayabiliyorlar.

Belki de bu sorunu aşmak göründüğü kadar zor değildir. İşinizi kolaylaştıracak 3 yöntemi sizin için paylaştık:

Teknolojiyi Avantaja Çevirin

Öncelikle, teknolojinin y jenerasyonu için oldukça önemli olduğunu bilmelisiniz. Çünkü bu jenerasyon laptop ve iPod gibi dijital cihazlar ile büyüdüler. Eğer onlarla iletişim kurmak istiyorsanız bunu teknoloji aracılığıyla yapmak işinizi kolaylaştıracaktır. Geniş, parlak video wall ekranları, yüksek kabiliyetli digital signage yazılımları, interaktif ekranlar ilgilerini çekecektir.

Kalabalığın fazla olduğu bir alana digital signage ekranı yerleştirmek, vakitlerinin çoğunu karşılarındaki ekrana bakarak geçiren yeni jenerasyonun dikkatini çekecektir. Onlara vermek istediğiniz mesaj varsa bu ekranlarda gösterin. Duyuru panoları ve basılı bültenler işinize yaramayacaklardır.

Onların Seslerini Duyurmalarına İzin Verin

Seslerini duyurabilmek onların en büyük arzusudur. Bu durum iş dünyasını da kapsıyor. Günümüzde fikirlerini sadece duyurmak değil, aynı zamanda uygulatmak istiyorlar.

Bu isteği yerine getirmek, doğru bir digital signage çözümü ile mümkündür. Kendilerini ve fikirlerini ifade eden bir içerik hazırlamalarını ve bu içeriğin digital signage ekranlarında görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde çalışanlarınızın pasif gözlemci olmaktan çıkarıp, aktif kullanıcılar haline dönüşmelerini sağlayabilirsiniz.

Genç çalışanlarınızı dinleyerek ve değişime istekli olarak, bu çalışanlarınızdan daha fazla faydalanabilir ve daha başarılı işler ortaya koyabilirsiniz.