Dijital Ekran Kullanımı Nasıl Yaygınlaşıyor?

Dijital Ekran Kullanımı Nasıl Yaygınlaşıyor?

iDisplay Genel Müdürü Burhan Eker, gün geçtikçe kurumların hayatında daha fazla yer kaplayan dijital ekranların nasıl yaygınlaştığını anlattı.

Türkiye’nin en çok dijital ekran satışı ve kurulumunu gerçekleştiren şirketi iDisplay, AVM’lerde ve kurum içinde dijital ekranların yaygınlaşmasına öncülük ediyor. iDisplay’in pilot bölge uygulaması yöntemiyle çalıştığını belirten iDisplay Genel Müdürü Burkan Eker, müşterilerinin, öncelikle dijital ekranların yararlarının görülmesi için belirli bir bölgede kurulum yaptıklarını, ardından elde edilen yararlara bağlı olarak gelen talep doğrultusunda dijital ekranların yaygınlaştığını söyledi.

Dijital ekranların kurumlar için yeni bir deneyim olduğunun altını çizen Eker şunları söyledi: “Müşterimizin örneğin yüz mağazası varsa, bütün mağazalarında değil, belirli pilot bölgelerde dijital ekranları deneyimlemelerine olanak tanıyoruz. Müşterimiz, dijital ekranların ne şekilde artıları olduğunu, ürünlerin satışını hızlandırdığını ya da bir üretim tesislerinde kullanıyorsa ve ekranlarda kurum kuralları yayınlanıyorsa, bu ekranlar sayesinde kurallara daha fazla uyulduğunu gözlemliyorlar. Bunun sonucunda dijital ekranları daha yaygın olarak kullanmaya karar veriyorlar”

Eker, dijital ekranları kullanırken elde edilecek başarıda doğru yazılım ve doğru ürün seçiminin de etkili olduğunu söyledi.

http://www.haberler.com/dijital-ekran-kullanimi-nasil-yayginlasiyor-9391950-haberi/
http://www.sondakika.com/haber/haber-dijital-ekran-kullanimi-nasil-yayginlasiyor-9391950/

Önceki yazı
Türkiye’de ilk 3’te, Grubumuzda Lideriz!
Sonraki yazı
Vitrinler Yerini Dijital Ekranlara Bırakıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

BİLGİ FORMU
HEMEN ARAYIN