Mevcut menü düzeninizi Digital MenuBoard sistemine geçirmek hiç kolay bir süreç değil, biliyoruz fakat bir o kadar da gereklidir. Digital MenuBoard sisteminin birçok avantajı vardır. Digital MenuBoard sisteminin kullanımı ve yönetimi kolaydır. İçerik güncelleme işlemi ise yalnızca birkaç dakikanızı alır. Ayrıca, Digital MenuBoard sistemi masraflarınızı azaltır, tasarruf etmenize yardımcı olur.

Ancak asıl soru şu ki, Digital MenuBoard sistemini bir sonraki seviyeye taşımak için neler yapılmalıdır? İşletmenizde Digital MenuBoard sisteminin bulunması yeterli gibi görünebilir. Fakat, günümüzün rekabetçi şartlarını göz önünde bulundurduğumuzda daha fazlasına sahip olmak ekstra avantaj sağlayacaktır.

Digital MenuBoard sisteminizi bir sonraki seviyeye taşımanın yolu, video, animasyon veya ses eklemekten geçmediğini söylemeliyiz. Bu saydıklarımız tabii ki gereklidir fakat daha etkili ve yenilikçi yöntemler lazım. Digital MenuBoard sisteminize QR kod eklemeyi hiç düşündünüz mü?

Digital MenuBoard ekranlarına QR kod eklemek, sipariş vermeyi eğlenceli hale getiren bir yöntemdir. Müşterileriniz, paylaştığınız QR kodu cep telefonlarından okutarak menü hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir. Bu durum özellikle kalabalık restoranlar için oldukça faydalıdır. Bazen, menüdeki bir yemeğin neleri içerip içermediğini öğrenebilmek kalabalık sebebiyle çok güçleşebiliyor. QR kod aracılığıyla dilediğiniz yemeğin detayını cep telefonu üzerinden görüntüleyebilirsiniz, böylece sipariş verme süresi kısalmış olur. Ayrıca, QR kod aracılığıyla müşterilerinizi web sitenize yönlendirerek kim olduğunuz hakkında bilgi verebilir ve kampanyalarınızı duyurabilirsiniz.

Digital MenuBoard teknolojisi işletmenize modern bir hava katmanın yanı sıra üstün fonksiyonları sayesinde rakipleriniz arasından kolayca sıyrılmanızı sağlayacaktır. Digital MenuBoard sisteminin kurulum aşaması zahmetli ve masraflı gibi gelebilir fakat, yaptığınız yatırımın geri dönüşünü çok kısa süre içinde görürsünüz.

Önceki yazı
Küçük İşletmeler İçin Digital Signage Stratejileri
Sonraki yazı
Her Kobinin Bir Kurumsal Tv’si Olacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

BİLGİ FORMU
HEMEN ARAYIN