Digital MenuBoard Kullanımına Geçmeli miyim?

iDisplay, Dardenia Menu Board Projesi

Restoranınız için alışagelmiş geleneksel yöntemlerle basılı menü tabelasından dijital altyapılara geçiş yapma gibi bir düşünceniz mi var?

Evet, sizin de tahmin ettiğiniz gibi bir miktar masrafınız olacak ancak oluşacak bu masraf yüzünden, elde edeceğiniz avantajları göz ardı etmemelisiniz!

İşte o avantajların en önemli ilk beş tanesi:

1. Digital MenuBoard teknolojisinin sağlayacağı en büyük avantaj, giderlerinizde azalma olmasıdır. Başlangıçta bir miktar masrafınız elbette olacaktır. Fakat basılı menü tabelasını her güncellemek istediğinizde oluşacak masrafların toplamıyla kıyaslarsanız avantaj kazandığınızın farkına varabilirsiniz.

2. Bir diğer büyük avantaj ise kullanım kolaylığıdır. Basılı menü tabelasında yapacağınız küçük bir değişikliğin oluşturacağı maliyet bir yana, azımsanamayacak kadar bir zaman kaybı da oluşturacak. Üstelik yanlış müşteri bilgilendirmeleri de cabası. Oysaki digital MenuBoard teknolojisi ile istediğiniz değişikliği dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz

3. Restoranınızın birden fazla şubesi olduğunu ve tüm bu şubelerdeki menüleri değiştirmek istediğinizi düşünün. Basılı menü tabelası ile bu işlem haftalarınızı alabilir. Digital MenuBoard teknolojisi size aynı anda tüm şubelerdeki menülere erişip değişiklik yapmanızı sağlar.

4. Digital MenuBoardların şık gözüktüğünü de kabul etmeliyiz. Güzel bir tasarım ile menünüz daha dikkat çekici ve akılda kalıcı görünecektir.

5. Digital MenuBoardlar da müşterilerinizin ilgisini çekecek faydalı bilgiler göstermeniz de mümkün. Bu sayede restoranınızda keyifli zaman geçirmelerini sağlayabileceksiniz. Bunun yanında kampanyalarınız eskiye kıyasla çok daha etkili sonuçlar verecek.

Bunlara benzer daha birçok avantaj sıralayabiliriz. Siz de bu dijital devrime katılmak için geç kalmayın.