Digital Ekranlar ve Eğitim Kurumlarının Mükemmel Uyumu

Digital Ekranlar ve Eğitim Kurumlarının Mükemmel Uyumu

Günümüzde, dijital dünyadan kaçmak neredeyse imkansız. Laptoplardan akıllı telefonlara ve daha birçok dijital cihaz ile etkileşime giriyoruz. Ve özellikle, internet ile büyüyen milenyum jenerasyonu için dijital aletler neredeyse nefes almak kadar vazgeçilmez. Bu yüzden, liselerde ve üniversitelerdeki dijital ekranların giderek artması rastlantı olmasa gerek.

Digital Signage Gelirinizi Yükseltir, Maliyetleri Düşürür

Digital signage’ın üniversite yetkilileri için muhtemelen en önemli artısı, ek gelir oluşturabilme yeteneğidir. LED ekranlar reklam gösterimi için en uygun yöntemdir. Çünkü dijital ekranlar kullanım esnekliğine ve kolay programlama özelliğine sahipler. Bir adet LED ekran sayısız reklam gösterebilir.

Dijital ekranlar reklam hasılatlarını arttırırken, diğer maliyetleri düşürebilir. Bugünlerde dijital ekranlar çevre dostu, uzun ömürlü ve enerji tasarruflu bir yapıya sahip olduklarından dolayı çok düşük miktarda enerji tüketirler.  Geleneksel baskı yöntemi ile yapılan reklamcılığının kağıt, mürekkep gibi masraflarını düşündüğümüzde dijital ekranlar daha ekonomik bir çözüm olarak göze çarpıyor. Geleneksel kağıt, afiş reklamcılığının aksine, digital signage ile tek bir butona basarak kampüs genelindeki tüm reklamları değiştirebilirsiniz.

Güvenli Şekilde Mesaj Gösterimi

Kampüs içerisinde herhangi bir kriz veya acil durum yaşandığında, ekranlarda birkaç tuş yardımı ile hızlıca durumla ilgili mesajlar verebilir, yön oklarını gösterebilirsiniz. Çünkü dijital ekranlardaki tüm dijital içerik tek bir merkezi noktadan kontrol edilir. Böylece son derece hızlı bir şekilde değişiklik yapabilirsiniz.

Spor Müsabakalarında Taraftar Deneyimini Arttırır

Üniversitelerin arasındaki spor müsabakaları öğrenciler için olmazsa olmazdır. Müsabakalar esnasında taraftar deneyimini dijital skor tahtaları ve devasa ekranlarla en üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Bunun yanı sıra müsabakaya sponsor olan firmaları dijital ekranlarda gösterebilir ve ayrıca reklam gösterimleri ile ek hasılat elde edebilirsiniz.

LED ekran teknolojisi şimdi olduğu gibi gelecekte de avantaj sağlamaya devam edecek. Dijital cihazlar hayatlarının birer parçası olmuş olan milenyum ve Z jenerasyonu ile daha etkili iletişim kurabilmek için üniversitelerin digital signage teknolojisinden yararlanmaları çok kritik bir hamle olacaktır.