iDisplay, Vodafone Arena Digital Signage Projesi

Digital Signage (Kurumsal TV)

21.yüzyılın bilgilendirme sistemi olarak görülen, kurumsal iletişim trendinin başrol oyuncusu Digital Signage (Kurumsal Tv), sektör ve kullanım amacı bakımından herhangi bir sınırlama olmaksızın her alanda profesyonel ekranlar aracılığı ile müşterilerle etkili iletişim sağlayan kapalı devre yayın, reklam, duyuru ve bilgilendirme çözümüdür.

Detaylı Bilgi
iDisplay, Koç Üniversitesi Digital Kiosk Projesi

Digital Kiosk

İnteraktif Kiosk, ortak kullanım alanlarında interaktif iletişime imkan veren bilgilendirme ve yönlendirme amacıyla tercih edilen bir dokunmatik çözümdür.

Detaylı Bilgi
iDisplay, Hollanda Dışişleri Bakanlığı Hareketli Ekranlar Projesi

Hareketli Ekranlar

Hareketli Ekranlar, ortak konu etrafında bir araya gelen kullanıcıların etkin iletişim kurmalarını amaçlayan bir toplantı odası çözümüdür.

Detaylı Bilgi

Yönendirme ve Bilgilendirme Ekranları Nedir?

21. yüzyılın bilgilendirme sistemi olarak görülen Digital Signage, sektör ve kullanım sınırlaması olmaksızın her alanda tüm müşterilerle etkili iletişim sağlayan kapalı devre yayın çözümüdür.

Digital Signage, çeşitli görüntüleme sistemleri ve yazılım çözümleri ile resim, video, grafik içeriklerinin yanında haber, kayan yazı, hava durumu, trafik ve yol bilgisi, para bilgisi gibi birçok dinamik verinin bir sistem üzerinden gösterilmesi prensibi ile çalışmaktadır.

Uzaktan erişim özelliğiyle ağ yapısı (IP network) üzerinden yönetilebilen Digital Signage ile konumdan bağımsız olarak içerik yönetilebilir.

Yönlendirme ve Bilgilendirme Ekranları Nerlerde Kullanılır?

LED veya LCD ekranlar, dijital açık hava panoları, VideoWall ve kiosk gibi tüm dijital mecralarda yayın yapılabilir ve merkezi zamanlama özelliği sayesinde yayın içeriklerin gösterim zamanları planlanabilir.

Digital Signage çözümlerinde 10” ile 105” arası ekran seçenekleri bulunmaktadır.

Digital Signage birçok açıdan oldukça avantajlıdır:

Çok amaçlı kullanım olanağı sayesinde maliyet avantajı ve zaman tasarrufu sağlar;

Merkezi yönetim özelliği ile operasyonel işlemleri kolaylaştırır ve verimliliği arttırır;

Eş zamanlı duyuru ve bilgi paylaşımına imkan verir.

Yönlendirme