iDisplay, Vodafone Arena LED Wall Projes
iDisplay, Vodafone Arena Art Wall Projesi

Vodafone Dijital Dönüşümü

Dünyanın teknoloji devi Vodafone’un Türkiye operasyonlarını ve kurumsal iletişimini iDisplay dijitalleştiriyor!

Dünya çapında 400 milyondan fazla insanın iletişim ihtiyacına çözüm üreten Vodafone’un Türkiye’deki 1.000’den fazla mağazasının tüm dijitalleştirme kurulumları iDisplay&Netaş işbirliği ile yürütülüyor.

Vodafone’un kurum içi iletişimde önemli yeri olan kurumsal TV yayınını, konferans salonları ve scada odalarındaki VideoWall çözümlerini, kurum içi yönlendirme ve bilgilendirme alanlarındaki tüm Digital Signage uygulamalarını iDisplay gerçekleştiriyor.

Değişimi seven, çok daha iyi bir gelecek için çalışan teknoloji devi Vodafone, kurumsal iletişimini dijitalleştirmek için yenilikçi ve güvenilir çözümler sunan iDisplay ile birlikte yol alıyor.

Vodafone’un tüm kurumsal iletişimini VideoWall, Digital Kiosk, EventBoard ve Digital Signage çözümleri ile iDisplay gerçekleştiriyor ve tüm içerikleri tek bir merkezden yönetiyor. Tek merkezden gerçekleştirilen yönetim ile reklam ve kampanyaların, istenen zamanlama ile ülke genelinde yayımlanmasına imkan verildi. Böylece, Vodafone müşteri odaklı hizmetini sürdürürken; aynı zamanda, marka değerine yakışan yenilikçi ve profesyonel imajını güçlendiriyor.

Kurumsal yayınının içerik yönetiminin iDisplay tarafından yapılması, Vodafone için operasyonel kolaylık ve zaman tasarrufu sağladı.