IDisplay, Türkiye Sigorta Birliği Projesi Yönlendirme ve Bilgilendirme Ekranı Projesi

Türkiye Sigorta Birliği Projesi

Türkiye’de faaliyet gösteren sigorta şirketlerini çatısı altında birleştiren, sigortacılık hizmetlerinin gelişmesi ve yaygınlaşması için 66 üyesi ile birlikte çalışan Türkiye Sigorta, Reasürans ve Emeklilik Şirketleri Birliği, faaliyetlerine yeni binasında devam ediyor. Palladium Tower’ da bulunan yeni adresinde güncel teknoloji ile donatılmış konforlu, dijital bir çalışma alanı yaratmayı amaçlayan Türkiye Sigorta Birliği, finans ve sigortacılık sektörlerinde Türkiye ve dünyanın önde gelen firmalarının tercihi olan iDisplay ile çalışmayı seçti.

Profesyonel AV çözümlerinin kullanıldığı projede, Toplantı Odası Görüntü Sistemi ile birlikte devreye alınan Barco ClickShare kablosuz görüntü aktarım cihazları ve Kramer görüntü dağıtım sistemi; salonda bulunan Samsung 65” profesyonel ekranlara kolaylıkla görüntü aktarımının yapılmasına olanak sağladı.

Harman Kardon Toplantı Odası Seslendirme Sistemi ve Bosch Kablosuz Başkan Delege Ses Sistemi ile toplantıların sorunsuz gerçekleşmesi için gerekli seslendirme altyapısı sunuldu ve etkili sunum ortamı yaratıldı.

Devreye alınan sistemler, toplantı odalarının kullanım durumuna göre farklı varyasyonlarda kullanıma cevap verebilir şekilde planlandı. Bağımsız iki farklı şekilde de kullanılabilen sistem, ihtiyaç duyulduğunda tek bir sistem olarak da çalışabilecek şekilde tasarlanarak katılımcı sayısına ve toplantı konseptine göre çeşitli kullanım olanağı sağlamaktadır.

Bununla birlikte, iDisplay tarafından geliştirilen toplantı yönetim sisteminin devreye alınması ve bu sistemle entegre çalışan toplantı odası bilgilendirme ekranları ile ortak kullanım alanlarının planlı kullanımı mümkün oldu.

iDisplay tarafından projelendirilen ve farklı ihtiyaçlar için özelleştirilmiş profesyonel çözümlerin sunulduğu proje Türkiye Sigortalar Birliği’ ne estetik ve konforlu sunum alanları kazandırmış oldu.