iDisplay, SP Design Office Video Wall Projesi

SP Design Office Dijitalleşme Sürecinde iDisplay’i Tercih Etti!

Sabri Paşayiğit Design Office, profesyonel ekibi ile mimari, iç mimari, tasarım, projelendirme ve danışmanlık hizmetleri verdiği ofisinde iDisplay Video Wall çözümlerini kullanarak dijital bir sunum alanı yarattı.

Proje kapsamında 5×3 matris yapısı ile kurgulanan 55” Samsung profesyonel ekranlardan oluşan bir Video Wall kuruldu. Toplantı odasında bulunan Video Wall ile birlikte Barco Video Wall Processor ve Crestron otomasyon kontrol cihazı kullanılarak iPad üzerinde müşterinin istediği 30 farklı şablon seçeneği ile ses ve görüntü kontrolü yapılabilmesi sağlandı. Barco prosesör ile girişi yapılan 6 farklı kaynağın ekranlar üzerinde çeşitli kombinasyonlarda sergilenmesi ya da ihtiyaca bağlı olarak tek bir kaynağın yüksek çözünürlükte tüm ekranlar üzerinde tek bir görüntü olarak gösteriminin yapılması mümkün oldu. Böylelikle, farklı ihtiyaçlara yanıt verebilen fonksiyonel bir sunum yönetimi için uygun zemin hazırlandı.

Profesyonel AV ürünlerine yer verilen toplantı odasında, devreye alınan Barco ClickShare kablosuz görüntü aktarım cihazları da farklı kullanıcıların kolaylıkla görüntü aktarımı yapabilmesine olanak sağlandı.

iDisplay ile SF Ses ve Işık Sistemleri ekibi tarafından ortak olarak tasarlanan ve farklı ihtiyaçları karşılayabilen güncel teknoloji ile donatılmış bu projede SP Design Office ekibine kesintisiz ve konforlu sunum ve çalışma alanı yaratılmış oldu.