Numnum Restoranları, Müşterileriyle İletişim Zincirine iDisplay Dijital Ekran Çözümlerini Ekledi!

Kaliteli hizmeti ile müşterilerine hitap eden numnum, tanıtımlarını profesyonel ve güncel bir şekilde yapabilmek için iDisplay çözümlerinden faydalanıyor.

İlk işletmesini Ekim 2003 yılında Maçka G-Mall’da açan numnum, sağlam adımlar ile büyümeyi sürdürüyor. numnum’ın, 4’ü İstanbul’da, 4’ü Ankara’da ve 1’i de Bursa’da olmak üzere toplam 10 başarılı işletmesi bulunuyor.

Her şart ve koşulda “iyi yiyecek ve içecek” inancının güçlü savunucusu, İstanbul Yiyecek İçecek Grubu’nun kurucu ortağı ve yönetim kurulu başkanı olan şef Mehmet Gürs’e göre numnum ‘’fark yaratmak’’ için doğdu.

numnum, müşterileriyle daha yakın iletişimde olabilmek için güncel teknolojiden faydalanarak restoranlarında iDisplay & Bold Reklam ortak çözümlerinden faydalanıyor.

Restoranların içerisinde farklı karşılama alanlarına LED LCD ekranların konumlandırılması ve bu ekranlarda hem numnum reklamları hem de başka firma reklamlarının yayımlanması hedeflendi. Profesyonel ekranlarda yayımlanan içeriklerin hızlıca güncellenebilmesi, baskı maliyetlerinin sona erdirilmesi ve merkezden yönetilen standart ekran içerikleri ile kurumsallığın sağlanması amaçlandı.

iDisplay digital signage yazılım çözümü PlatPlay ile LED LCD ekranlarda ürün, menü ve hizmetleri tanıtan resim ve video gibi içeriklerin yayımlanması sağlandı. Yüksek çözünürlüklü parlak ekranlarda çok daha profesyonel görünüm kazanan menü ve hizmet içerikleri, istenen zamanda istenen sıralama ile görüntülenebilir oldu.

Değişen menü ve hizmet içerikleri hızlıca güncellenebilir oldu.

Yüksek çözünürlüklü parlak ekranlarda yayımlanan içeriklerin hem daha profesyonel bir görünüm kazanması hem de kullanıcılar tarafından çok daha fark edilebilir olması sağlandı.

Basılı afiş kullanımı sonucunda ortaya çıkan baskı maliyetleri ve operasyonel zorluklar son buldu.