Nissan showroomlarında iDisplay video wall çözümleri kullanmayı tercih etti

1934 yılında iki şirketin birleşmesi ile ortaya çıkan Nissan, 1992 yılında Amerika’da 2 milyonuncu aracını satarak ABD’li üretici Ford ile ortak olmuştur.
Logosundaki gibi dürüstlüğü ve samimiyeti sembolize eden Nissan, iDisplay çözümleri ile dijital bir platformda samimiyetini müşterilerine sunmaktadır.

Nissan, showroomlarına konumlandırılan video wall ekranları ile önemli modellerin tanıtımı hedeflendi. Ayrıca satış temsilcilerinin odalarına yerleştirilen ekranlar ile de müşterilere pek çok bilginin detaylı ve açık olarak sunulması amaçlandı. Böylece Nissan’ın dijitalleşme projesi iDisplay çözümleri ile hayata geçirildi.

Endüstriyel sınıf, ince çerçeveli, özel 46’’ yüksek çözünürlüklü video wall ekranları ankastre montaj ile Nissan showroomlarına konumlandırıldı. Ofislerin satış bölümlerine yerleştirilen 40’’ endüstriyel ekranlar ile de müşterilere Nissan ayrıcalıkları dijital bilgilendirme yöntemi ile sunuldu.

iDisplay profesyonel görüntüleme çözümlerinden yararlanılan showroomlarda Nissan, video wall ekranları üzerinden müşterilere ayın arabası kapsamında seçilen modeller için özel tanıtım imkanı sunarken, ziyaretçilere araçları yakından tanıma ve dijital ortamda deneyimleme fırsatı da sunmaktadır.

Satış temsilcilerinin odalarına konumlandırılan endüstriyel ekranlar sayesinde alanında bir ilk olarak şeffaf satış politikasını sunan Nissan, satış ile ilgili detayları direk ekranlar üzerinden müşteriye sunarak dürüstlüğü ve samimiyeti sembolize ettiğini bir kez daha göstermektedir.

Böylece iDisplay’in projelendirdiği yüksek çözünürlüklü parlak ekranlarda yayımlanan içeriklerin hem daha profesyonel bir görünüm kazanması hem de müşteriye etkileyici bir ortam sunulması sağlandı.