iDisplay Beymen for Magnum Digital Signage Projesi

Magnum Store’da Beymen for Magnum Konsepti iDisplay Çözümleri İle Tanıtıldı

Magnum Store’da Beymen for Magnum konsepti iDisplay Çözümleri İle Tanıtıldı “Haz Peşindeysen” sloganıyla Magnum tutkunlarına seslenen ve özel tasarlanan kutusuyla bir ilk olan Magnum Temptation, Beymen’leri haz duvarı haline getirdi. İlginç vitrin tasarımları kimi noktalarda mağaza içlerine de taşındı. Haz tutkunlarını sıra dışı çalışmalarıyla şaşırtmayı başaran Magnum, yeni ürünü Magnum Temptation’ın özel tasarımlı benzersiz kutularıyla Beymen mağazalarının vitrinlerini giydirdi.

Beymen tarafından tasarlanan Magnum Temptation elbisesi ve aksesuarları da vitrin mankenlerine giydirildi. Bazı vitrinlerin Magnum Temptation kutularıyla kaplanarak kapalı odalar haline dönüştürüldüğü çalışmada, diğer vitrinler New York görselleriyle birleştirildi ve New York’ta geçen reklam filmi vitrinlerde canlandırılmış oldu.

Vitrinde konumlandırılan 65” profesyonel ekranda reklam filmi oynatılırken, tanımlanmış alana hedeflenen bir kişi girdiğinde sistem harici bir sensör vasıtası ile tetiklenerek, vitrindeki manken üzerindeki Beymen for Magnum elbisesi uçuşmaya ve ekranda başka bir video oynatılmaya başlıyor. Dahili player ile kurgulanan bu sistem iDisplay çözümleri ile merkezi olarak yönetilebiliyor.

Endüstriyel sınıf, yüksek çözünürlük ve parlaklıkta olan 65” ekran ve ihtiyaca yönelik özelleştirilmiş bir yazılımın hazırlanması ile müşterilerin dikkatini çeken ve ilgi toplayan bir uygulama sağlanmış oldu.