UNIQ İstanbul, ziyaretçilerini karşılama, yönlendirme ve bilgilendirmede iletişim araçlarından biri olarak iDisplay Digital Kiosk çözümlerinden faydalanıyor!

UNIQ İstanbul, ziyaretçilerini iDisplay Digital Kiosk ile karşılıyor ve bu ekranlarla onları etkinlikler hakkında bilgilendiriyor. 

TURKMALL yatırımı olarak hayat bulan UNIQ İstanbul, yeni nesil “yaşam merkezi” konseptiyle, kültür-sanat, kongre, eğlence ve iş dünyasını, şehrin en önemli finans ve ticaret merkezi olan Maslak’ta, doğanın kalbinde, yemyeşil bir dokunun içinde, tarihi köşklerle süslenmiş,  ayrıcalıklı bir ortamda sunuyor.

Sign of the City’de 2015 yılı en iyi sosyo-kültürel projesi seçilmiş, Türkiye’nin en büyük kültür-sanat kompleksi olan UNIQ İstanbul;  Yedi Sanatın Yeni Merkezi, UNIQ Hall;  Avrupa’nın en iyi akustiğine sahip,  Volkswagen Arena, ve ormanla çevrili UNIQ Açıkhava Sahnesi  ile ülkemizin ve dünyanın  starlarını ve birbirinden farklı etkinliklerini ağırlıyor.

UNIQ İstanbul ziyaretçilerine, birbirinden farklı lezzetler, özel mutfaklar ve seçkin mağazaları ile yeni nesil bir yaşam deneyimi sözü veriyor. Sürekli yüksek katılımlı etkinliklerin düzenlenmesi ile de yoğun bir sirkülasyona sahip UNIQ İstanbul ziyaretçilerini bilgilendirmek için Bold Reklam & iDisplay iş ortaklığı ile iDisplay Digital Kiosk çözümlerinden faydalanıyor. Farklı birkaç noktada bulunan iDisplay dijital ekran çözümleri ile konuklar karşılanıyor, gerekli alanlara yönlendiriliyor ve etkinlikler hakkında bilgilendiriliyor.

UNIQ İstanbul ziyaretçilerinin ve burada düzenlenen etkinliklerin katılımcılarının karşılanması ve yakın zamanda gerçekleştirilmesi planlanan etkinliklerden haberdar edilebilmesi hedeflendi.

Endüstriyel sınıf 40” yüksek çözünürlükteki parlak ekranlar, farklı noktalardaki yönlendirme alanlarına konumlandırılırken, karşılama alanlarına da yine endüstriyel sınıf 46” yüksek çözünürlükte parlak ekranlarla oluşturulan iDisplay Digital Kiosklar yerleştirildi. Bu ekranlar merkezi olarak uzaktan yönetilmekte ve içerik olarak etkinlik bilgileri ve marka tanıtımları yayınlanmaktadır.

UNIQ İstanbul karşılama alanlarındaki Digital Kiosk çözümleri ile ziyaretçilerini sürekli bilgilendirebilir oldu.

UNIQ İstanbul ziyaretçilerinin ve etkinlik katılımcılarının, yakın zamanda gerçekleştirilmesi planlanan etkinliklerden haberdar olmasını sağlayan ekranlar ile karşılanması sağlandı.

Paylaşılacak bilgilerin anlık güncellenebilir olması içerik yönetiminde vakit kazandırırken kullanım kolaylığı sağladı.

Ekran önü koruma camları sayesinde ekranların zarar görmesi engellendi, aynı zamanda ekranların kolayca temizlenebilir olması sağlandı.