Karaca Züccaciye mağazaları müşterilerine iDisplay video wall sistem çözümleri ile sesleniyor: “Paylaşacağımız Çok Şey Var?”

Karaca mağazalarında, konumlandırdığı iDisplay video wall çözümleri ile müşteri odaklı hizmetini sürdürüyor; aynı zamanda, marka değerine yakışan şık ve modern imajına kavuşuyor.

Karaca’nın hikayesi, 1973’te bir babanın oğullarıyla paylaştığı cesaret, umut ve heyecanla başladı. Karaca, bu hikayeyi herkese anlatmak için yola çıktı. Anlattıkça, sofrasındaki tabaklar çoğaldı.

Karaca, herkesi evine, ailesine katmaktan hiç vazgeçmedi. Heyecanla başlayan hikayesi bir aileden başka ailelere yayıldı. Ve Karaca bugün öncü bir tasarım markası olmanın sorumluluğuyla ilerlemeye devam ediyor. Kimsenin hayal edemediğini tasarlayarak farkını ortaya koyuyor. Başarının sınırsızlığına inanarak sınırları zorluyor ve her zaman en değerli olanı paylaşmanın heyecanını taşıyor.

Karaca bu heyecanına iDisplay’i de katarak; mağazalarında konumlandırılan iDisplay video wall ve ürün bilgilendirme sistemleri çözümleri ile müşteri odaklı hizmetini sürdürüyor; aynı zamanda, marka değerine yakışan şık ve modern imajına kavuşuyor.

Karaca mağazalarında ilk defa uygulanan 10’’ ürün tanıtım ekranları ile müşterilere kolayca ulaşılıp, bilgilendirme sağlayan sistemin oluşturulması hedeflendi. Kasa arkasına konumlandırılan video wall ekranları ile Karaca’nın dijitalleşen mağazalarından yeniliklerini müşterilerine dijital olarak sunması amaçlandı.

Karaca mağazalarında kasa arkalarına 46” ince kenarlı endüstriyel ekranların bir araya getirilmesiyle oluşturulan iDisplay video wall çözümleri konumlandırıldı. Bir ilk olan ürün tanıtım ekranları da mağaza içinde farklı noktalara yerleştirilerek müşterilere dijital ortamdan bilgi aktarılması sağlandı. Bu çözümler ile Karaca Mağazalarında, istenen kurumsal içeriğin, ürün tanıtımının, reklam ve kampanyanın yayımlanmasına imkan verildi.

iDisplay video wall çözümünden yararlanılan mağazalarda müşterilere yönelik marka değerini ön plana çıkaran kurumsal yayın gerçekleştirilebilir oldu.

Mağaza içinde farklı noktalara yerleştirilen 10’’ ekranlar ile Karaca tüm potansiyel müşterilerine ulaşabilir oldu.

Kullanılmayan kasa arkası duvarı video wall uygulaması ile müşterilerin ilgisini çekecek bir alana dönüştürüldü.

Yüksek çözünürlüklü parlak ekranlarda yayımlanan içeriklerin hem daha profesyonel bir görünüm kazanması hem de kullanıcılar tarafından çok daha fark edilebilir olması sağlandı.