iDisplay, Vodafone Arena LED Wall Projes

iDisplay yönetiminde tamamlanan Vodafone Arena Shop ziyaretçilere kapılarını açtı!

Vodafone sponsorluğunda yenilenen Beşiktaş stadı Vodafone Arena tamamlandı ve geçtiğimiz haftalarda büyük bir törenle kapılarını açtı. Vodafone Arena’da bulunan ve Vodafone’ un en prestijli mağazalarından biri olma özelliği taşıyan Vodafone Arena Shop’un tüm dijitalleşme süreçleri iDisplay yönetiminde tamamlandı. Mağaza içinde 6×4 matris yapısı ile konumlandırılan dev bir kavisli VideoWall üzerinden yayınlanan içerikler, mağaza ziyaretçilerinden yoğun ilgi görüyor. Stadın inşaat sürecinden, taraftar mesajlarına; sosyal medya paylaşımlarından, maç günü tribün görüntülerine kadar dikkat çekici birçok içerik bu ekranlardan kesintisiz olarak yayınlanıyor.

Stad giriş turnikeleri yanında bulunan mağazada kullanılan LED ekranlardan kampanya duyuruları ve ürün tanıtımları yapılabiliyor. iDisplay tarafından yürütülen projede, mağazanın farklı alanlarında farklı amaçlarla kullanılan ekranlar ile müşterilere pek çok deneyimi aynı çatı altında sunan Vodafone Arena Shop, Vodafone dijital dönüşüm projesinin önemli parçalarından biri olma özelliğini taşıyor.

Vitrin bölümünde kullanılan aksesuar standlarının arka cephesine yerleştirilen LED ekranlarla aktif olarak kullanılamayan atıl bölümlerin ilgi çekici iletişim alanlarına dönüştürüldüğü mağazanın dinamik enerjisini yansıtan yüksek parlaklık ve çözünürlükte interaktif ekranlar ile müşterilere ürün incelemeleri esnasında keyifli vakit geçirebilecekleri alanlar yaratıldı. Devreye alınan bölgesel ses sistemi yayını ile mağaza içinde ürün tanıtımı alanlara ve müşterilere göre özelleştirildi. iDisplay tarafından geliştirilen PlatPlay yazılımı ile tüm ekranların tek merkezden yazılımsal yönetimi ve donanım seviyesinde kontrolü mümkün oldu.

Vodafone Arena ziyaretçilerine özel olarak hazırlanan mağazada, taraftarlara yönelik özelleştirilmiş içeriklerle birlikte Vodafone ürün ve hizmetlerinin en etkili şekilde duyurulması mümkün oldu. Böylece, iDisplay tarafından yönetilen ve Türkiye’nin en büyük digital signage projesi olan Vodafone Dijital Dönüşüm Projesi bu yeni mağaza ile fark yaratmaya ve öncü olmaya devam ediyor.