iDisplay, Gence International Hospital 4x4 Video Wall Projesi

Gence International Hospital

Azerbaycan’ın ikinci büyük şehri olan Gence’de ekim ayında faaliyete başlayan, üst düzey teknik altyapısı ve uzman ekibi ile hastalarının her türlü beklenti ve taleplerini, verdiği hizmetin her adımında önceliklendiren Gence International Hospital kurumsal iletişimini iDisplay ile dijital platforma taşıdı.

Hizmet kalitesini devamlı artırmayı amaçlayan Gence Hastanesi arzu ettiği kurumsal ve yenilikçi görünüme iDisplay’in projelendirdiği çözümler ile kavuştu.

iDisplay’in danışmanlık, projelendirme, yazılım ve donanım kurulum sürecini yürüttüğü projede, hastane girişinde bulunan karşılama bankosu arkasına yerleştirilen hastane hizmetleri ve poliklinik bilgilerinin yayınlandığı VideoWall 16 adet 55” ekranla 4×4 matris yapısı ile kurgulandı. Poliklinik, koridor ve kafeterya alanlarında kullanılan yaklaşık 50 adet signage ekranı ile yönlendirme ve bilgilendirmenin kesintisiz devam etmesi ve duyuru içeriklerinin yayınlanması amaçlandı. Konumlandırılan 100 adet dijital isimlik ile doktor bilgileri online güncellenebilir hale getirildi. Hasta odaları kapı yanında bulunan ekranlarda ise hasta takibini yapan personel bilgilerinin güncel tutulması sağlandı.

Yüksek çözünürlüklü parlak ekranlarda yayımlanan içerikler ile kullanıcılara bilgi akışı ve yönlendirmenin çok daha hızlı ve güncel yapılması sağlandı. Böylece, içeriklerin hem daha profesyonel bir görünüm kazanması hem de ziyaretçiler tarafından çok daha fark edilebilir olması sağlandı.

İhtiyaç duyulduğu noktada uzaktan erişim ile tüm donanım ve yazılımların merkezi olarak yönetilebildiği bir sistem kuruldu. Özelleştirilmiş yazılım ile içeriklerin istenilen zamanlarda güncellenmesi, monitör edilmesi ve raporlanması sağlandı.