iDisplay Garanti Bankası 6x2 Video Wall Projesi

Garanti Bankası iDisplay Video Wall

Garanti Bankası müşterilerine iDisplay VideoWall çözümleri ile sesleniyor: “Başka Bir Arzunuz?”

19 binden fazla çalışanı ve 12,8 milyondan fazla müşterisi ile Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası Garanti Bankası, şubelerinde konumlandırılan iDisplay VideoWall çözümleri ile müşteri odaklı hizmetini sürdürüyor; aynı zamanda, marka değerine yakışan şık ve modern imajına kavuşuyor.

Garanti, sahip olduğu yetkin ve dinamik insan kaynağı; benzersiz teknolojik altyapısı; benimsediği müşteri odaklı hizmet yaklaşımı; kaliteden ödün vermeden sunduğu inovatif ürün ve hizmetleri ile Türk bankacılık sektöründe lider olmayı hedefliyor. Garanti bu hedefini gerçekleştirmede iDisplay’den destek alıyor; şubelerinde konumlandırılan iDisplay VideoWall çözümleri ile müşteri odaklı hizmetini sürdürüyor; aynı zamanda, marka değerine yakışan şık ve modern imajına kavuşuyor.

Garanti Bankası’nın müşterilerinin yoğunlukla ziyaret ettiği Atatürk Hava Limanı, Suadiye ve Bodrum Şube’lerinin gişe arkası duvarlarına, 46” ince kenarlı özel imalat endüstriyel ekranların bir araya getirilmesiyle oluşan iDisplay VideoWall çözümleri konumlandırıldı.

Bu çözümler ile müşterilere yönelik marka değerini ön plana çıkaran Garanti Bankası’nın kurumsal yayın yapabilmesine, istenen kurumsal içeriğin, reklamın ve kampanyanın, istenen zamanlama ile yayımlanmasına imkan verildi. Tek merkezden gerçekleştirilen içerik yönetimi ile VideoWall bulunan şubelerde aynı anda aynı içeriklerin yayımlanması sağlanarak Garanti Bankasının profesyonel kurumsallığı güçlendirildi. Böylece, içeriklerin hem daha profesyonel bir görünüm kazanması hem de kullanıcılar tarafından çok daha fark edilebilir olması sağlandı.