iDisplay, Eren Holding 3x3 Video Wall Projesi Zorlu Center

Eren Holding iDisplay Dönüşümü

Perakende sektörünün devlerinden Eren Holding, Lacoste, SuperStep, Nautica ve G-Star Raw mağazalarında iDisplay çözümleri ile marka değerini yükseltiyor !

25 yıllık tecrübesi, 300’e yakın mağazası ve 20 ülkede 1000’in üzerinde satış noktasıyla Eren Holding, Türkiye ve bölge temsilciliğini yürüttüğü markalarının mağazalarında iDisplay VideoWall, ArtWall ve Digital Signage çözümleri ile arzu ettiği prestijli görünüme kavuştu.

Mağaza içinde çeşitli alanlara yerleştirilen Digital Signage ekranları ile Lacoste ve G-Star Raw mağazalarının marka değerine yakışır modern ve profesyonel görünüme kavuşması, Nautica’nın su ve deniz konseptinin daha hissedilebilir olması ve ürün – marka temasının müşteriler tarafından çok daha net bir şekilde içselleştirilebilmesi ve SuperStep mağazalarının yüksek enerjisini yansıtan yüksek parlaklık ve çözünürlükte ekranlar ile SuperStep kurumsal yayınını yapılabilmesi sağlandı. Böylece, SuperStep bünyesinde bulunan dünya markalarının çeşitli ürünlerinin müşterilere tanıtılması mümkün oldu.

Mağaza içlerinde merkezi konuma yerleştirilen bir VideoWall ile müşterilerin yeni kreasyon hakkında bilgilendirilmesi ve marka yeniliklerinden haberdar edilmesi amaçlandı.

Yüksek çözünürlüklü parlak ekranlarda yayımlanan içeriklerin hem daha profesyonel bir görünüm kazanması hem de kullanıcılar tarafından çok daha fark edilebilir olması sağlandı. Kullanılmayan boş bir duvar Digital Signage ile müşterilerin ilgisini çekecek bir alana dönüştürüldü. Güçlü bir donanım ve ihtiyaca yönelik özelleştirilmiş bir yazılım devreye alındı. Basılı afiş kullanımı sonucunda ortaya çıkan masraflardan tasarruf sağlandı.