iDisplay, ebebek Yönlendirme ve Bilgilendirme Ekranı Projesi

ebebek Dijital Dönüşüm Ortağı iDisplay Oldu

ebebek dijital dönüşümde iDisplay’i tercih ediyor!

2001’de internet üzerinden bebek ürünleri pazarlama ve satış hizmetleri vermeye başlayan ebebek, bugün Türkiye’de hem online hem de perakende mağazacılıkta kendi sektöründe lider konuma ulaşmış durumdadır. İstikrarlı ve hızlı büyümesini sürdüren ebebek, iDisplay danışmanlığında mağazaları için başlattığı dijital dönüşümüne Genel Müdürlük Binasında da devam ediyor.

50’nin üzerinde ebebek mağazasında konumlandırılan 48” profesyonel ekranlar ile kampanya duyuruları ve bilgilendirmeler tek merkezden yapılmaktadır. Yüksek çözünürlüklü parlak ekranlar ile müşterilerin ilgisini çekecek alanlar yaratılmış ve tüm duyurular çok daha etkili biçimde iletilmeye başlanmıştır. Böylece kolay güncellenebilen, hızlı ve etkin bir iletişim platformu oluşturulmuştur.

ebebek Genel Müdürlük binasında, ortak alanlara yerleştirilen profesyonel ekranlar ve bu ekranların yönetimini mümkün kılan PlatPlay yazılımı ile şirket içi bilgilendirmeler anlık olarak takip edilebilmektedir. Devreye alınan bu sistem ile güçlü bir kurum içi iletişim platformu oluşturulmuştur. iDisplay tarafından geliştirilen, toplantı yönetim sistemi devreye alınmıştır. Bu sistem ile entegre çalışabilen kapı yanı ekranları ve toplantı odalarına konumlandırılan 65” büyük ekranlar ile toplantı odalarının planlı ve etkin kullanımı sağlanmış oldu. Seminer odalarında kullanılan projeksiyon ve kablosuz görüntü aktarım cihazları ile kullanıcılara interaktif kullanım imkan sağlanmış ve güncel teknoloji ile donatılmış konforlu bir ofis oluşturulmuştur.