iDisplay, Dardenia Menu Board Projesi

Dardenia Menu Board Çözümleri

Dardenia Restoranları Müşterilerini iDisplay MenuBoard Çözümleri ile karşılıyor!

Dardanel tecrübesi ve kaliteli hizmeti ile müşterilerine hitap eden Dardenia, menü tanıtımlarını çok daha profesyonel biçimde yapabilmek için iDisplay MenuBoard çözümlerinden faydalanıyor.

2011 yılında Türkiye’nin ilk ve tek balık-ekmek zinciri olarak kurulan Dardenia, deniz ürünleri fine fast-food kategorisinde büyük bir boşluğu doldurarak, kısa süre önce hizmete giren 6. restoranı ile büyümeye devam ediyor.

Dardenia, müşterilerine daha modern bir ortamda servis sunmak, diğer çözümlere göre yüksek görsel kalitesi ve dikkat çekiciliği ile daha iştah açıcı menü gösterimi yapmak ve güncel bilgiler ile müşteriyle iletişim kurmak için iDisplay MenuBoard çözümünü tercih ediyor.

Mağazaların sipariş ve karşılama alanlarına konumlandırılan dahili media player’lı ekranların bir araya getirilmesi ile oluşan iDisplay MenuBoard çözümlerinde ürün ve menüleri tanıtan resim ve video gibi içeriklerin yayınlanması sağlandı. Yüksek çözünürlüklü parlak ekranlarda çok daha profesyonel görünüm kazanan ürün ve menü içerikleri, istenen zamanda istenen sıralama ile görüntülenebilir oldu.

Güçlü bir donanım ve ihtiyaca yönelik özelleştirilmiş bir yazılım devreye alınarak, değişen menü ve fiyat bilgileri tek merkezden hızlıca güncellenebilir oldu. Böylece hem baskı maliyetleri sona ermiş hem de standart ekran içerikleri ile amaçlanan kurumsallık sağlanmış oldu.