COLIN’S mağazalarında markasına yakışan modern ve göz alıcı görünüme iDisplay VideoWall ile kavuşuyor.

Türkiye’nin önde gelen hazır giyim markalarından COLIN’S, kaliteli ve yenilikçi ürünleri ile müşterilerinin çok daha rahat ve iyi hissetmelerini amaçlıyor. COLIN’S dünyanın 37 ülkesindeki 600′ e aşkın mağazasında, her gün daha yeni, daha modern, daha ilginç ve daha özel şeylerin olduğu bir dünyanın hızına yetişiyor ve müşterileriyle bu büyük değişimin ruhunu paylaşıyor.

Yenilikçi ruhunu teknolojik imkanlarla güçlendiriyor, mağazalarında markasına yakışan modern ve göz alıcı görünüme iDisplay VideoWall ile kavuşuyor.

COLIN’S mağazalarında şık ve modern bir görünüm oluşturmak amacıyla konsept değişikliğine gidildi. Yeni konseptte, müşterilerin marka yeniliklerinden haberdar edilebilmesi ve markanın yenilikçi yanının vurgulanabilmesi için kasa arkasındaki alanın kurumsal TV yayını yapılacak bir alana dönüştürülmesi hedeflendi.

Özel imalat ince kenarlı, yüksek çözünürlüklü ve parlak VideoWall ekranlarının bir araya getirilmesiyle kurumsal yayın yapılan iDisplay VideoWall çözümü oluşturuldu. 46” veya 55” ölçülerinde ekranlardan oluşan bu çözüm ile istenen içeriğin istenen zamanlama ile yayımlanmasına imkan verildi. Tek merkezden gerçekleştirilen içerik yönetimi ile her mağazada aynı anda aynı içeriklerin yayımlanması sağlandı.

iDisplay VideoWall çözümünden yararlanılan mağazalarda müşterilere yönelik haber ve kampanya bilgilerinden oluşan standart yayın gerçekleştirilebilir oldu.

Aynı içeriklerin aynı zamanlama ile yayımlanması sonucu COLIN’S’in profesyonel kurumsallığı güçlendirildi.

Kasa arkası, VideoWall ile müşterilerin ilgisini çekecek bir alana dönüştürüldü.

Güçlü bir donanım ve ihtiyaca yönelik özelleştirilmiş bir yazılım devreye alındı.

Yüksek çözünürlüklü parlak ekranlarda yayımlanan içeriklerin hem daha profesyonel bir görünüm kazanması hem de kullanıcılar tarafından çok daha fark edilebilir olması sağlandı.

Basılı afiş veya sabit içerik yerine ekranlarda yayınlanan dijital dinamik içerik sayesinde ortama hareket katılması sağlandı.