lynk-reach-cove

LYNK REACH Nedir?

LYNK REACH (Konukseverliğin Uzaktan Geliştirilmiş Aktif Kontrolü), misafirperverlik özelliklerinin Hotel TV’lerinde içerik yönetmesine yardımcı olan bir içerik yönetim çözümüdür. LYNK REACH, görüntüleri hepsi-bir-arada içerik merkezlerine yükseltirken, aynı zamanda operasyonel verimliliği de artırır ve kişiselleştirilmiş bir ortam sağlar. LYNK REACH daha akıcı bilgi dağıtım kanalları, uygun iletişim seçenekleri ve etkili oda yönetimi sunar.

Önemli Noktalar

  • Tek kaynaklı yönetim sistemi ile içerik oluşturma ve dağıtımını basitleştirin
  • Yüzlerce görüntüleme biçimi için performans ve kullanım eğilimlerini merkezi uzak bir konum oluşturarak izleyin
  • Otel konuklarına daha kişiselleştirilmiş, farklılaşmış oda içi bir deneyim sunun

LYNK REACH’in Faydaları

LYNK REACH ile otel, oda içi görüntülerdeki kişisel cihazlarıyla deneyimlediği etkileşimli eğlenceyle konukları memnun edebilir. Samsung Smart Hub, konukların sosyal paylaşım ağına kolayca erişebildiği, müzik akışının keyfini çıkardığı ve haberlere IP ağında kendi ihtiyaçlarına göre zenginleştirilmiş TV içeriği ile erişebildiği çeşitli uygulamalar için bir kapı oluşturuyor.

LYNK-REACH-cover

Gerçek Zamanlı İzleme ve Merkezi Yönetim Platformu ile İş Akışını Hızlandırın

LYNK REACH, kullanıcılar için gerçek zamanlı izleme raporları sağlayan ve merkezi bir platformun süreçlerini uzaktan yönetmesine izin veren akıllı özelliklere sahip olma maliyetini düşürür.

Oteller, birkaç tıklamayla TV / ağ ayarlarını, oda bilgi ekranlarını ve konukların giriş / çıkışlarını izleyebilir ve ayarlayabilir, böylece emek ve bakım maliyetlerinde zamandan ve emekten tasarruf sağlayabilir.

Özelleştirilmiş Bir Kullanıcı Arayüzü ile Özel İçeriği Daha Kolay Sunun

LYNK REACH’in özelleştirilebilir kullanıcı arabirimi, otellerin daha zengin, daha kişiselleştirilmiş oda içi konuk deneyimi sunmalarını sağlar. Bu çözüm ile otel yöneticileri, konuk tercihlerini yansıtan gerçek zamanlı promosyon mesajlaşmalarını kolayca paylaşabilir.

Gerçek Zamanlı Bilgiye Kolay Erişim ile Konuk Deneyimini Geliştirin

LYNK REACH ile oteller, konuklarının kalma nedenlerine veya programlarına göre özel bir deneyim yaşatabilir. Konuklar, otel servisleri, uçuş programları, hava durumu güncelleştirmeleri gibi çok sayıda ilgili bilgiye çok dilde destek veren odalarındaki TV’lerden hızlı ve kolay bir şekilde erişebilirler.

LYNK REACH 4.0 ile Neler Yeni?

LYNK REACH yazılımının en yeni versiyonu olan LYNK REACH 4.0, bilgi yeteneklerini iyileştirmek, içerik yaratmayı kolaylaştırmak ve otel gelirini en üst düzeye çıkarmak için geliştirilmiş bir paket sunuyor.

Altyapı İçin Genişletilmiş Destek

LYNK REACH 4.0, LAN, WiFi ve Coax’ı barındıran kapsamlı bir içerik yönetimi çözümü sunmak için SINC ve REACH misafirperverlik teknolojilerinin avantajlarını birleştirerek daha hızlı ve kolay uygulanmasını sağlar.

Hibrid Kanal Haritası

LYNK REACH 4.0, otel yöneticilerine IP * ve RF kanallara erişim imkânı tanıyor ve konuklara daha fazla eğlence ve bilgi seçeneği sunabilen hibrid bir kanal haritası oluşturuyor. Kapsamlı kanal bankası, ayrıca, otellere, konuklar için daha fazla özelleştirilmiş görüntüleme seçenekleri sunarken, potansiyel olarak da kârlı bir gelir kaynağı yaratır. Böylece müşterilere özel premium içerik sunma olanağı tanır.

Video Kanalına Hoş Geldiniz

LYNK REACH 4.0, konuklara daha ilgi çekici bir şekilde faydalı bilgiler sunmak için oteller tarafından Hoş Geldiniz Video Kanallarının kullanılmasına izin verir. Oteller, özelleştirilmiş kanal listeleri veya özel reklamlar için kolayca videolar yükleyebilir veya URL’ler ekleyebilir.