Hakkımızda

iDisplay, her türlü kurum ve organizasyonun iletişim çalışmalarının daha verimli yürümesini sağlayacak dijital çözümleri, en son teknolojiyi kullanarak üreten bir yapıdır. Her türlü ihtiyaca göre farklı çözümler yaratan, ayrıca bu çözümleri tedarik edip projelendirerek kurulumunu da yapan bir şirkettir.

iDisplay, 2012 yılında bağımsız bir anonim şirket olarak faaliyetlerine başlamıştır.Kendi markası iSpot ile özel tasarımlı bilgilendirme, yönlendirme ve sunum çözümleriyle, uzmanlık gerektiren görüntüleme teknolojileri alanında profesyonel çözümler sunmaktadır.

iDisplay, sahada aktif olarak yer alan 23.000 ’in üzerinde ekranıyla, yalnızca Türkiye’de değil, başta KKTC, Türkmenistan, Irak, Azerbaycan, Almanya, İspanya, Fransa, Rusya, Ukrayna, Belarus, Makedonya, Fas, Kazakistan, Suudi Arabistan ve Cezayir gibi ülkelerde de hizmet vermektedir.

Faaliyet Alanlarımız

iDisplay markası iSpot ile 10” ’den 98” ’e kadar farklı ölçülerdeki bilgilendirme ekranları ile en son teknolojik görüntü ve ses sistemlerini kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. iDisplay’in teknik ekibi ve mühendisleri gözetiminde üretilerek kurulumu yapılan dijital bilgi ekranları, bilgilendirme, yönlendirme, güvenlik, duyuru ve reklama yönelik kullanımlarıyla çeşitli alanlarda hizmet vermektedir.

Sağlık: Hasta ve personele yönelik duyuru ve bilgilendirme çözümleri

Perakende: Alışveriş merkezleri bilgilendirme ve yönlendirme çözümleri

Finans & Bankalar: Müşteri ve personelle en doğru iletişim çözümleri

Gayrimenkul ve Tekstil: Müşterilere profesyonel sunum ve bilgilendirme çözümleri

Eğitim: Öğrenci ve eğitimciler arasında kolay iletişim çözümleri

Ulaşım: Yolcu ve personele yönelik duyuru, tanıtım ve sefer saatleri bilgilendirmeleri

Eğlence & Hizmet & Konaklama: Geniş kitlelere daha kolay ve hızlı ulaşma çözümleri

Bu sektörlere ek olarak, kurum içi etkin iletişim, gözlem ve güvenlik önlemleri faaliyet alanlarımız arasında sayılabilir.