DIŞ MEKAN KİOSK

Siz isteyin biz tasarlayıp üretelim

DIŞ MEKAN KİOSK

7/24 çalışma prensipli, yüksek parlaklığa sahip endüstriyel monitörlerin, dört mevsim şartlarına uygun özel imalat bir kabin içerisinde, harici bir endüstriyel havalandırma sistemi konumlandırılmasıyla üretilen, dış mekan ortamlarda kullanıma uygun bilgilendirme ve yönlendirme çözümleridir.

Ekran önünde kullanılan ilave camlar ekranı dış etken ve darbelere karşı korumaktadır. Yere sabitlenen ayaklar, ürünü devrilmeye ve çalınmaya karşı korumaktadır.

Dış mekan kiosklarda kullanılan ekranlar çok yüksek parlaklığa sahip olduklarından, içerik görüntüleme performansları güneş ışığında bile oldukça iyidir.

NEDEN IDISPLAY ?

Kaliteli Hizmet

Satış öncesi ve satış sonrası süreçlerde profesyonel ve deneyimli bir ekip ile olumlu müşteri deneyimleri yaratılır.

Müşteri Memnuniyeti

Türkiye’de faaliyet gösteren prestijli global ve yerel kurumsal firmalara standartlar dahilinde çözüm ve hizmetler sunulur.

Güncel Teknoloji

Sektördeki gelişmeler ve üreticilerin yeni ürün, çözüm ve teknolojileri yakından takip edildiği için müşteri ihtiyaçlarında güncel teknolojiler kullanılır.

Uzman Ekip

Sektörde uzun yıllardır çalışmakta olan, kendi alanında uzman ve deneyimli ekibi ile müşterilere satış öncesi ve satış sonrası süreçlerde profesyonel çözüm ve hizmetler sunulur.

Proje Yönetimi

Danışmanlık ile başlayan süreç, müşteri ihtiyaçlarının analizi ile ürün ve çözüm geliştirilmesi için Ar-Ge desteği, Sistem Kurulumu, Teknik Eğitim, İçerik Yönetimi ve Teknik Destek ile projenin başından itibaren başarı ile yönetilir.

Tek Kontakt

Deneyimli ekibi, sektör tecrübesi ve güçlü iş ortakları ilişkileriyle geniş bir çözüm ekosistemi sağlanır. Böylece farklı ürün ve çözüm ihtiyaçları noktasında tek kontakt olarak yer alınır ve 3. parti firmalarla ilişkiler yönetilir.

RAKAMLARLA IDISPLAY

1
Aktif Ekran Sayısı
1
Tamamalanan Proje
1
Faaliyet Gösterdiği Ülke Sayısı
1
Müşteri Memnuniyeti

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

MÜŞTERİ DENEYİMLERİ

iDisplay 2023 Kataloğu

Ürün ve çözümlerimiz için kataloğumuzu indirebilirsiniz

BİLGİ FORMU
HEMEN ARAYIN