İçerik Kategorileri

Kurumsal Videolar

iDisplay, her türlü kurum ve organizasyonun iletişim çalışmalarının daha verimli yürümesini sağlayacak dijital çözümleri, en son teknolojiyi kullanarak üreten bir yapıdır. Her türlü ihtiyaca göre farklı çözümler yaratan, ayrıca bu çözümleri tedarik edip projelendirerek kurulumunu da yapan bir şirkettir.

Videoları İncele
iDisplay, Hollanda Dışişleri Bakanlığı Hareketli Ekranlar Projesi

Digital Signage ile İlgili Videolar

Digital Signage, çeşitli görüntüleme sistemleri ve yazılım çözümleri ile resim, video, grafik içeriklerinin yanında haber, kayan yazı, hava durumu, trafik ve yol bilgisi, para bilgisi gibi birçok dinamik verinin bir sistem üzerinden gösterilmesi prensibi ile çalışmaktadır.

Videoları İncele
iDisplay, Trt Arapça Video Wall Projesi

Video Wall ile İlgili Videolar

Video Wall, birden fazla endüstriyel ekranın bir araya gelmesiyle oluşturulan çoklu ekran bütünüdür.

Video Wall, kullanım alanı ve amacı açısından kullanıcılara sınırsız imkan sunmaktadır. Bu sebeple, geniş kitlelere hitap etmek istenen birçok alanda tercih edilmektedir.

Videoları İncele

İnteraktif Ekranlar ile İlgili Videolar

İnteraktif Ekranlar, hedef kitle ile birebir iletişime olanak sağlayan ve kullanıcı deneyimine dayanan dokunmatik teknolojisinin ekran ölçüsünden bağımsız tekli veya çoklu ekran sistemlerine uygulanmasıyla üretilen profesyonel görüntüleme çözümleridir. Son kullanıcıya bir parmak dokunuşuyla istenen bilgiyi sunması, böylece aracısız ve etkin iletişim kurulması sayesinde, bilgiye erişimde büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Videoları İncele

Sektörel Videolar

Kendi sektörümüzde öncülük eden ve takip edilen bir firmayız. Bilgi birikimimizi, sektörün ihtiyaçlarını, görüşmelerimizi paylaşmaktan keyif alıyoruz. Ürün ve hizmet kalitemizle rakiplerimizden ayrışıyoruz. Müşteri memnuniyeti iDisplay olarak birinci önceliğimiz. Satış esnasında olduğu kadar satış sonrasında da müşterilerimizin yanındayız.

Videoları İncele