interaktif-akilli-tahta

Flip Nedir?

Geleneksel toplantı deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyın. Samsung Flip’in mobil bağlantısı sayesinde görüntüler, çizelgeler veya diğer önemli dosyaları açık ve okunması kolay bir formatta doğrudan kişisel cihazlarınızdan aktarabilirsiniz.
Ortak çalışma ihtiyaçlarınız ne olursa olsun Samsung Flip monitör, tüm toplantıların kalitesini arttırır. Yakınlık sensörüyle ekranı etkinleştirerek toplantılarınızın zamanında başlamasını sağlar ve taşınabilir, tekerlekli stant sayesinde istediğiniz yeri toplantı alanı haline getirebilirsiniz.

Dokunarak İletişim Kurun

Samsung Flip, eşzamanlı etkileşim için ideal bir ortam yaratır. Dört kişiye kadar aynı anda ve herhangi bir nesneyi kullanarak yazı yazabilirsiniz. Ayrıca etkili iş birliği için kişisel cihazınızdaki içeriği Flip ile senkronize edebilir ve kontrol edebilirsiniz.

Çizin, Yazın, İlham verin

Flip, siz ve iş arkadaşlarınızın iletişimine benzersiz bir stil katar. Farklı yazı araçlarıyla olan uyumu sayesinde çeşitli renk ve kalınlıklarda pürüzsüz ve hızlı yazma şansına aynı anda 4 kişiye kadar sahip olursunuz. Yazdığınız bir şeyi silmek istediğinizde, el kaydırma hareketiyle küçük bir bölümü veya tüm ekran içeriğini hızlı bir şekilde silebilirsiniz.

Çok Yönlü Bağlantı Özelliğinin Keyfini Çıkarın

Standart toplantı teknolojileri kısıtlı kaynak bağlantısı sağlarken Samsung Flip’in çok yönlü bağlantısı, USB, PC, tablet ve mobil cihazların bağlantı noktalarını özelleştirebilmenize yardımcı olur. Böylece katılımı arttırırken değerli toplantı zamanını verimli şekilde kullanmış olursunuz.

Senkronizasyon Kontrolü

Günümüzde çalışanlar üretkenliklerini korumak için, mobil cihazlarına diğer tüm cihazlardan daha çok güvenmektedir. Samsung Flip, geniş bağlantı alanı sayesinde kişisel cihazınızın ekranındaki görüntüyü kesintisiz olarak görüntülemenizi sağlar ve mobil hareketi destekler. Buna ek olarak entegre NFC ve ekran yansıtma teknolojileri sayesinde katılımcılar materyalleri doğrudan akıllı telefonlarından Flip’e yansıtabilir.

Özgürce Gezin

Samsung Flip, saniyeler için belirli bir öğeyi bulma yeteneğine sahip arama ve gezinme özellikleri ile tüm toplantı notlarını merkezi bir veri tabanında tutarak yorucu arama işlemlerini ortadan kaldırır. Ayrıntılı ön izleme, bir toplantı notunun, katılımcılar ile paylaşılmadan önce nasıl görüneceğini incelemenizi sağlar. Ekip arkadaşlarınızla belirli bir tartışma konusunu bulmak için bir kağıt yığınını ayıklamanız gerekmiyor. Flip ile kolaylıkla ekranı kaydırabilir ve 20’ye kadar bölünmüş dijital sayfada arama yapabilirsiniz.

Çalışmanızı Profesyonel Bir Şekilde Sergileyin

Çok yönlü pivot modu ve ergonomik ayağa sahip olan Flip ekranı, çalışma gereksinimlerinize uyum sağlayacak şekilde dikey veya yatay yönde kullanılabilir.

Toplantı Notlarını Kolayca Paylaşın

El yazısıyla yazılan toplantı notlarını tutmak ya da ekibinize ayrıntılı bir özet göndermek zorunda kaldıysanız Samsung Flip, bu külfetli süreci kolay depolama ve dağıtım çözümleriyle ortadan kaldırır. Artk e-posta, yazdırma ve ağ veya USB depolama birimi yöntemlerinden birini kullanarak iş arkadaşlarınıza dijital notlar gönderebilir, böylece önemli fikirlerin silinmesini veya kaybolmasını önleyerek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Değerli Fikirlerinizi Koruyun

Flip birçok kullanıcıya ve erişim noktasına izin verirken bile Güçlendirilmiş güvenlik sistemiyle gizli toplantı bilgilerinin emin ellerde kalmasını sağlar. En önemli dokümanlarınızı saklamak için şifre tabanlı koruma sistemine güvenebilirsiniz. Her kullanıcı ekranı kilitlemek ve kritik içeriğin görüntülenmesini engellemek için bir parola oluşturabilir. İçeriğinize erişmek istediğinizde parolayı girin ve hemen çalışmaya başlayın.