Gizlilik Bildirimi

iDisplay Görüntüleme Teknolojileri A.Ş., ziyaretçiler tarafından bu sitedeki formlar aracılığıyla sunulan isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız ve sair kişisel verilerinizi (Bundan sonra ‘Kişisel Bilgiler’ olarak anılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.
iDisplay Görüntüleme Teknolojileri A.Ş., Kişisel Bilgileri aşağıdaki amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır: Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek, işe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek, satın aldığınız malları ve/veya ödüllerinizi teslim etmek.

Kişisel Bilgilere, sadece iDisplay Görüntüleme Teknolojileri A.Ş. yetkili personeli ve Kişisel Bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü kişi temsilcilerimiz erişebilirler. iDisplay Görüntüleme Teknolojileri A.Ş., Kişisel Bilgileri açıklamadan, Kişisel Bilgilerden elde edilebilecek istatistiksel verileri (Tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir. Elde edilen bu tür istatistiksel veriler üzerindeki her türlü haklar iDisplay Görüntüleme Teknolojileri A.Ş. aittir.

iDisplay Görüntüleme Teknolojileri A.Ş., web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Kullanım Koşulları

iDisplay Görüntüleme Teknolojileri A.Ş.’ye ait olan bu sitede yer alan her türlü marka, tasarım, logo, ses, görüntü ve yazı içeren tüm bilgi ve belgeler (metinin devamında ‘içerikler’ olarak anılacaktır) üzerindeki fikri mülkiyet hakları ile telif hakları iDisplay Görüntüleme Teknolojileri A.Ş.’ye aittir veya bir lisans anlaşması çerçevesinde kullanılmaktadır. Sitemizde yer alan içeriklerinin tamamı veya herhangi bir kısmı yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin yazılı izni ile kullanılabilir. İçerikler üzerinde İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan içerikler, site ve içeriğin yer aldığı bölümlere ait adresler kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz.

iDisplay Görüntüleme Teknolojileri A.Ş.’ye ait olan bu sitede, üçüncü kişilere ait sitelere verilen bağlantılar, sizi iDisplay Görüntüleme Teknolojileri A.Ş.’ye ait web ağının dışına götürebilir. Bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak iDisplay Görüntüleme Teknolojileri A.Ş. hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. iDisplay Görüntüleme Teknolojileri A.Ş. bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. iDisplay Görüntüleme Teknolojileri A.Ş. ve bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan herhangi bir üçüncü taraf, bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali zarar, ziyan veya hasardan veya doğabilecek cezai sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.

iDisplay Görüntüleme Teknolojileri A.Ş., bu sitede yer alan İçeriğin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya bilgisayar sistemlerinize bulaşabilecek kötü niyetli yazılımların sebep olabileceği hasarlardan iDisplay Görüntüleme Teknolojileri A.Ş. sorumlu tutulamaz.
İş başvuruları hariç olmak üzere, İnternet aracılığıyla bize ilettiğiniz her tür yorum, öneri, fikir, grafik ve sair bilgiler, iDisplay Görüntüleme Teknolojileri A.Ş. tarafından, size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, ticari veya gayri ticari bir amaçla kullanılabilecektir. iDisplay Görüntüleme Teknolojileri A.Ş., iş başvuruları hariç olmak üzere kendilerine iletilen bu tür bilgileri gizli tutmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, iDisplay Görüntüleme Teknolojileri A.Ş.’ye ait web sitelerine velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından iDisplay Görüntüleme Teknolojileri A.Ş. sorumlu tutulamaz.