Digital Kiosklar ve Siber Atak

Neredeyse her gün bir siber güvenlik saldırısı haberi görüyoruz. Bu tür saldırıların sıklığı artıyor ve bu eğilimler hakkındaki istatistikler endişe verici. Kötü amaçlı yazılımları araştırma görevini üstlenen AV-Test Enstitüsü, bu konu hakkında detaylı analizler yapmaktadır. AV-Test Enstitüsü, sadece Mayıs 2015 ile Nisan 2016 ayları arasında 140 milyondan fazla yeni kötü amaçlı yazılımın ortaya çıktığını açıkladı.

Devamını Oku »

Otomotiv Sektöründe Digital Signage

Otomotiv sektörü, digital signage döneminden geçiyor. Modern, teknoloji meraklısı bir hedef kitleyle yüksek enerjili, interaktif ve görsel bir deneyim sunmak, artık otomotiv showroomları için isteğe bağlı değil, adeta bir zorunluluktur. Statik, baslı materyaller artık kitlelerin ilgisini çekmiyor. Digital signage ise her zaman, her yerde güncellenebilme özelliği ile ilgi çekici ve interaktiftir.

Devamını Oku »

digital-kiosk-perakende

Digital Kiosk’un Perakende Sektöründe Kullanımı

Perakende sektöründe kiosk kullanımı, müşteri ile marka arasındaki iletişime yeni bir boyut kazandırıyor. Gelişen kiosk teknolojisi sayesinde mağaza sahipleri müşterilerine ürün çeşidini daha etkili şekilde gösterebilir, müşterilerin bağlılığını arttıracak pazarlama planları uygulayabilir ve hatta hızlı bir ödeme süreci sunabilir.

Devamını Oku »